MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Kraków

Redakcja Portalu
2020-02-25
MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Kraków
Najbardziej popularne w Polsce i długo wyczekiwane Targi dla Mamy i Dziecka MAMAVILLE zagoszczą po raz pierwszy w Krakowie !!! Miejsce targów: EXPO KRAKÓW ul. Galicyjska 9 Data: 3 marca (niedziela), godziny 10:00 - 17:00

Wstęp wolny

Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

  • Więcej, ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
  • Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
  • Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
  • Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.

EXPO KRAKÓW, to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:

  • parking na 700 miejsc
  • duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
  • przestronna strefa dla mamy i dziecka
  • atrakcyjna strefa relaksu

Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny

3 marca z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu - będziemy Was rozpieszczać!

STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO - WARSZTATOWA

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

Ruszamy z zapisami na warsztaty i wykłady dla dzieci i rodziców na Targi Mamaville Kraków vol.1
Jest w czym wybierać!!

Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona‼️

Zarejestruj się >> FORMULARZ REJESTRACJI

WYKŁADY DLA RODZICÓW

10.15: "CZY CHUSTONOSZENIE MOŻE BYĆ PROSTE?"
Prowadzenie: LennyLamb Polska

Zapraszamy na spotkanie z doradcą noszenia dzieci oraz chustami i nosidełkami ergonomicznymi LennyLamb. Porozmawiamy o tym, że warto budować bliskość z dzieckiem dzięki noszeniu, a bezpieczne noszenie dziecka jest proste i wygodne. Na wykładzie pokażemy typy wiązania chust i opowiemy o każdej metodzie.

11.15 "PIERWSZA POMOC U NIEMOWLĄT"

Prowadzenie: Szkoła Rodzenia Picolino

Podczas warsztatów dowiecie się o wszystkich niezbędnych informacjach dotyczących pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia dziecka. Michał Brandys- ratownik medyczny nauczy Was jak postępować podczas: bezdechu dziecka, oparzenia skóry, zadławienia, drgawek, ugryzienia przez kleszcza, zatrucia, Warsztat pierwszej pomocy jest polecany nie tylko dla rodziców, ale także dla osób które będą opiekować się maluszkiem.

12.30 "GDZIE SZUKAĆ SZCZĘŚCIA, GDY RODZICIELSTWO NAS PRZYGNIATA?"

Prowadzenie: Blog Ojciec

Spotkanie z Kamilem Nowakiem prowadzącym bloga Blog Ojciec. Porozmawiamy o tym jak odnaleźć radość i przyjemność w roli rodziców i jak się nie dać, gdy przychodzą trudniejsze chwile. Będzie to też spotkanie autorskie związane z wydaniem książki "Idealny Rodzic nie istnieje"

13:45 "PRAWA RODZĄCEJ- ZMIANY OD 1 STYCZNIA 2019"

Prowadzenie: Katarzyna Łodygowska matkaprawnik.pl

Na wykładzie dowiecie się o nowych zmianach i zapisach w Standardzie Organizacyjny Opieki Okołoporodowej , który wszedł w życie 1 stycznia 2019r. Ważny temat dla rodziców spodziewających się dziecka pozwalający poznać ich prawa i przygotować się do pobytu na oddziale położniczym.

14.45 POZYTYWNA DYSCYPLINA

Prowadzenie: Moja Wioska

Masz dośc ciągłej walki z dzieckiem o poranne wstawanie, ubieranie się, mycie zębów, układanie zabawek? Ogarnia Cię bezsilność i złość na siebie i dziecko? Potrzebujesz praktycznych wskazówek? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś "tak", to przyjdź na wykład wprowadzający do Pozytywnej Dyscypliny! Dokładnie zrozumiesz, o co chodzi, gdy dziecko jest "niegrzeczne". Przejmiesz kontrolę nad sytuacją i zdobędziesz konkretne techniki do zastosowania w domu.

Warsztaty poprowadzi Justyna Rosek - Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny, prywatnie żona i mama dwójki urwisów, nieustannie testujących jej kompetencje rodzicielskie

15:00 "FIZJOTERAPIA PO PORODZIE. JAK ZADBAĆ O SIEBIE W TYM WAŻNYM OKRESIE"
Prowadzenie: Szkoła Rodzenia Picolino

Fizjoterapeutka uroginekologiczna przedstawi najczęstsze dolegliwości okresu połogu, m. in. rozstęp mięśnia prostego brzucha, dysfunkcje blizny po cięciu cesarskim. Odpowiemy na wiele nurtujących pytań dotyczących powrotu do aktywności fizycznej po porodzie. Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe i obecne mamy! Podczas wykładu przedstawimy wiele ważnych dla kobiet informacji.
Warsztaty poprowadzi Agata Honkisz

15.45 "Komórki macierzyste z krwi pępowinowej - szansa na całe życie"

Prowadzenie : Barbara Bielak Mizerska Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych

Na spotkaniu dowiecie się :
- czy warto warto bankować komórki macierzyste pozyskane z krwi pępowinowej.
- w jaki sposób pozyskuje się krew pępowinową
- w jakich chorobach wykorzystuje się komórki macierzyste

16:00 "DLACZEGO NIEMOWLĘ BUDZI SIĘ I NIE ŚPI W NOCY?"
Prowadzenie: SleepConcept.pl

Na warsztatach poznacie najczęstsze powody pobudek oraz sposoby zapobiegania lub radzenia sobie z nimi a także odpowiedzi na pytania, kiedy Twoje dziecko może zacząć przesypiać noc i jak skoki rozwojowe wpływają na sen Twojego Malucha

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://mamaville.pl/content/193-targi-mamaville-krakow-vol1

Źródło: mamaville.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55