Mamo! O Twojej ciąży w Krakowie!

Redakcja Portalu
2012-11-13
Mamo! O Twojej ciąży w Krakowie!
Bycie matką to naturalne pragnienie większości kobiet. Niektóre z nas przygotowują się do tego szczególnego momentu długo i starannie, inne po prostu cieszą się nowym życiem, które noszą pod sercem. Jednak i jedne, i drugie powinny dbać o zdrowie swoje oraz dziecka, nie zapominając o koniecznych badaniach, właściwym odżywianiu, rezygnacji ze szkodliwych napojów i pokarmów. Mimo iż coraz więcej kobiet w ciąży decyduje się na przeprowadzenie badań diagnostycznych, nadal nie jest to powszechna praktyka.

Ogólnopolska akcja społeczno-medialna „Diagnostyka dla Twojej ciąży" to projekt skierowany do wszystkich przyszłych mam. Ma na celu uświadomienie, jak ważne są badania diagnostyczne zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka, na każdym etapie jego rozwoju. Podczas listopadowego spotkania w Krakowie odbędą się rozmowy z wybitnymi specjalistami:

  • mgr Danutą Kozłowską - kierownikiem Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie,
  • prof. dr hab. Marcinem Majką - przewodniczącym Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA,
  • lek. med. Piotrem Michalskim - lekarzem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym "Ujastek",
  • lek. med. Pawłem Orłowskim - reprezentantem Szkoły Rodzenia przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym "Ujastek".

Eksperci będą zachęcać wszystkie uczestniczki akcji do regularnego badania się, a także odpowiedzą na nurtujące pytania. Na każdą mamę będzie czekała niespodzianka.

W programie dodatkowe atrakcje:

  • pokaz chustonoszenia,
  • porady instruktora fitness,
  • losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestniczek.

Na najbliższe spotkanie zapraszamy 22 listopada do Krakowa, do hotelu „Galaxy” (ul. Gęsia 22a) o godz. 17:30

Wstęp otwarty i bezpłatny

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie www.bezpiecznaciaza.pl


Projekt „Diagnostyka dla Twojej ciąży" jest prowadzony od 2008 roku, spotkania odbyły się już w: Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Białymstoku, Bielsku-Białej, Lublinie, Rzeszowie oraz Stalowej Woli. Akcja budzi zainteresowanie mediów, placówek służących kobietom w ciąży, a przede wszystkim cieszy się wzrastającym zaufaniem przyszłych mam - każde spotkanie gromadzi ponad 200 osób.

 

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, która oferuje ponad 2000 rodzajów testów laboratoryjnych. W całej Polsce posiada ponad 200 placówek, dostosowanych także do potrzeb dzieci i osób niepełnosprawnych.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55