"Mamy plany na rozwój! Zapraszamy na cykl warsztatów dla mam - Inwestycja w siebie"

Redakcja Portalu
2011-01-28
Czujesz się osamotniona po porodzie? Chcesz spotkać się z innymi mamami i podzielić swoimi refleksjami? Pragniesz się rozwijać i szukasz wsparcia i inspiracji? Przedstawiamy pomysł na pierwsze wydarzenie z cyklu spotkań dla kobiet poszukujących rozwoju i dążących do samorealizacji. Wychodzimy naprzeciw mamom, które często w nowej roli życiowej potrzebują wsparcia i inspiracji.

Naszymi spotkaniami chcemy pokazać, że mamy nie są osamotnione ze swoimi odczuciami, pragnieniami czy problemami. Doświadczone mamy, ciekawe osobowości, pełne energii i nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, poprowadzą kolejne wykłady, warsztaty i rozmowy.

 

Temat najbliższych warsztatów : Atrakcyjna po ciąży - sposoby na piękne ciało i dobre samopoczucie!

 

Cykl Kobiecy pragniemy otworzyć spotkaniem z Natalią Orłow - projektantką Ziabaqlu oraz Agnieszką Żuralską-Lazar - ekspertką Instytutu Dermika Salon&Spa.

Natalia Orłow, mama, projektantka ubrań i zabawek, podpowie, jak czuć się atrakcyjną po urodzeniu dziecka. W swojej pracowni połączyła pasję z nowym doświadczeniem i tak powstały ubrania ułatwiające życie mam karmiących. Temat wygodnego i bezstresowego karmienia piersią nawet w miejscach publicznych, otworzy kolejny - komfortowych rozwiązań i fizjologii ułożenia dziecka podczas noszenia go w chuście.

Mgr rehabilitacji Agnieszka Żuralska-Lazar, kierownik działu pielęgnacji ciała w warszawskim Instytucie Dermika Salon&Spa, opowie o jednym z głównych problemów kosmetyczno-pielęgnacyjnych, z jakim borykają się panie po urodzeniu dziecka, czyli o utracie jędrności skóry oraz o tym, jak jej zapobiegać. Zaprezentuje na ochotniczce jeden z polecanych przez Instytut Dermika Salon&Spa zabiegów - terapię na aparacie z prądami o niskiej częstotliwości i ultradźwiękami.

 

Na nasze spotkania można, a nawet trzeba, przychodzić z dziećmi, bo dla nich również przygotowaliśmy cały wachlarz ciekawych atrakcji. Dzięki przeprowadzaniu warsztatów i spotkań w małych 20 osobowych grupach, będziemy mogli potraktować każdą mamę bardzo indywidualnie. W tym czasie większe szkraby będą się bawić w strefie zabaw, pod okiem naszego opiekuna.

Każda mama i jej dziecko dostanie po warsztatach mały prezent od prowadzących.

 

Miejsce : FikuMikuCafé, ul. Zwycięzców 32, Warszawa
Cena : 38 zł, osoba towarzysząca - 25 zł
Termin : 3 luty, godzina 11:00
Czas trwania : ok. 2 godzin


Zapisy : zapisy@mamyplany.com

Źródło: Mamy Plany
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55