MAMY plany - „W ciąży – w formie!“, Warszawa, 9.03

Redakcja Portalu
2011-03-04
MAMY plany - „W ciąży – w formie!“, Warszawa, 9.03
„MAMY plany“ to kameralne spotkania z ekspertami, wiedzą, pięknem i… niespodzianką. Program warsztatów, wykładów i prezentacji otwarty jest na tematy inspirujące i motywujące wszystkie kobiety, w których drzemią pokłady energii, do działań kreatywnych i korzystnych dla nich samych.

Tematem drugiego spotkania, które odbędzie się 9-ego marca w FikuMikuCafé , będzie pielęgnacja ciała w okresie ciąży i sposoby na utrzymanie formy, zarówno w czasie tych szczególnych dziewięciu miesięcy, jak i po porodzie.

Gościem specjalnym będzie top modelka, mama – Kamila Szczawińska.

Z okazji przypadającego dzień wcześniej Święta Kobiet warsztaty „W ciąży - w formie!" są bezpłatne. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (maks. 20 miejsc), prosimy zainteresowane uczestniczki o wcześniejsze zapisy: zapisy@mamyplany.com.
Zapraszamy z dziećmi. FikuMikuCafé to miejsce wymyślne specjalnie dla nich!
Na zakończenie każda uczestniczka warsztatów otrzyma atrakcyjne prezenty i bony rabatowe.

Program - Mamy Plany :

I część spotkania
„Ciąża i poród - przygotuj siebie na ten czas"

Natalia Orłow-Ostrowska - mama, projektantka ubrań i zabawek - podpowie, jak czuć się atrakcyjną w ciąży i po urodzeniu dziecka. Opowie o własnych doświadczeniach z okresu ciąży, najczęstszych dolegliwościach i sposobach na radzenie sobie z nimi, rozczarowaniach i pomysłach, które narodziły się w jej głowie, gdy została mamą.

Przerwa na poczęstunek

II część spotkania
„Najczęstsze Dolegliwości ciążowe i jak im zapobiegać"

Agnieszka Żuralska-Lazar - mgr rehabilitacji, kierownik działu pielęgnacji ciała w warszawskim Instytucie Dermika Salon&Spa, masażystka z 17-letnim stażem, konsultantka, szkoleniowiec, ekspert wielu pism i mediów kobiecych, urodowych, lifestylowych i programów telewizyjnych w zakresie pielęgnacyjnych ciała. Omówi najczęstsze dolegliwości ciążowe i sposoby na ich zapobieganie. Zaprezentuje również dwa zabiegi: masaż pleców i karku w pozycji siedzącej oraz refleksologię stóp. Zaproszenie na ten właśnie zabieg będzie można wygrać w loterii wizytówkowej.

Źródło: Mamy Plany
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55