„MAMY plany“ zapraszają na warsztaty pt. „Zdrowe jedzenie – dla mamy i dziecka”.

Redakcja Portalu
2011-06-20
„MAMY plany“ zapraszają na warsztaty pt. „Zdrowe jedzenie – dla mamy i dziecka”.
„MAMY plany“ to rozwój i inspiracja zapisane w kolejnych warsztatach dla MAM, organizowanych przez projektantkę ZIABAQLU, Natalię Orłow-Ostrowską. Spotkania poszerzają wiedzę kobiet w ciąży i młodych mam, pomagają im w radzeniu sobie z codziennymi, nierzadko trudnymi sytuacjami i pojawiającymi się problemami, wspierają je w poszukiwaniu energii do samorealizacji i wyzwań, z którymi muszą się mierzyć w nowej, życiowej roli.

Podczas czwartego spotkania, które odbędzie się 21-ego czerwca w Tamice, skoncentrujemy się na temacie żywienia, m.in. jak radzić sobie z dolegliwościami układu pokarmowego w czasie ciąży i po porodzie, jak wybierać produkty najzdrowsze dla mamy, jak czytać etykiety, składy, jak nie dać się nabrać na chwyty marketingowe i czystą reklamę, a także jak nie wychować niejadka.

Gościem specjalnym warsztatów będzie dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka wielu publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania dzieci – Katarzyna Bosacka.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy zainteresowane uczestniczki o wcześniejsze zapisy: zapisy@mamyplany.com. Zapraszamy z dziećmi. Akademia Kreatywnego rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika zapewni animatora specjalnie dla nich!

Na zakończenie każda uczestniczka warsztatów otrzyma atrakcyjne prezenty i bony rabatowe.

I część spotkania - Instytut Dermika Salon&Spa www.spasalon.pl

„Przyczyny powstawania dolegliwości układu pokarmowego w czasie ciąży i po porodzie." Jak im zapobiegać? Jak skutecznie pomóc mamie i dziecku? Naturalne sposoby oparte o masaż i refleksologię.

Warsztat poprowadzi Edyta Filipowicz - fizjoterapeutka związana z Instytutem Dermika Salon&Spa na warszawskim Żoliborzu od 7 lat.

II część spotkania – Katarzyna Bosacka „Wiem, co jem“

Katarzyna Bosacka - dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka wielu publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania dzieci. Prowadzi w TVN Style program „Wiem, co jem".

III część spotkania Agnieszka Mocarska i Marta Sobiło, www.babyledweaning.pl „BLW – nauka zaufania przy stole, albo jak nie wychować niejadka. Rozszerzanie diety – wojna czy pokój?"

Na warsztacie postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Podpowiemy jak zacząć i co robić, żeby jedzenie było wspólną przyjemnością biesiadników.

Warsztaty "Mamy plany " wspierają: www.polki.pl, www.babyonline.pl, www.gogaga.pl , www.imprezarodzinna.pl , www.sophisti.pl , www.fashionmedia.pl, www.warszawianki.pl

Więcej informacji: www.mamyplany.com i pod linkiem do eventu:
http://www.facebook.com/event.php?eid=154639911268962

Termin: 21 czerwca 2011, godz. 11.00
Miejsce: Tamika, ul. Wolska 44, Warszawa, www.tamika.pl

Źródło: Mamy Plany
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55