Manifestacja w sprawie obronie jedności rodziny!

Redakcja Portalu
2013-03-15
Manifestacja w sprawie obronie jedności rodziny!
Głęboko poruszeni sprawą m.in. rodziny z Krakowa chcemy pokojowo wyrazić nasz sprzeciw wobec polityki antyrodzinnej, stosowania nieproporcjonalnych środków do rzekomej ochrony dobra dzieci i zamanifestować miłość do naszych pociech, które najlepsze miejsce do wychowania mają w RODZINIE.

Sprzeciw wobec polityki antyrodzinnej!

Celem manifestacji jest wyrażenie sprzeciwu wobec zabierania dzieci z normalnych rodzin oraz rozbijaniu trwałości i jedności tych rodzin. Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy są takimi sprawami zbulwersowani i chcą pokazać, że nie godzą się na takie traktowanie przez organy państwowe. Zapraszamy Rodziny z dziećmi, dziadków i młodzież - wszystkich, którzy nie zgadzają się na odbieranie dzieci pełnym, normalnym Rodzinom (np. z powodu biedy)! Manifestacja będzie miała charakter uniwersalny, bo spraw podobnych do tej jest coraz więcej.

Manifestacja jest spontaniczna, nie ma zaplecza politycznego, jest inicjatywą oddolną. Zapraszamy do wzięcia ze sobą pikietówek bądź transparentów z pozytywnymi hasłami np. "Rodzina razem!", "Jedność Rodziny dla Jedności Państwa", "Rodzina razem - silna rodzina", "Rodzina oparciem dla pokoleń". Prosimy o unikanie haseł o charakterze politycznym (transparentów partii politycznych, chorągwi, flag oraz specyficznych okrzyków), wymierzonym w ugrupowania czy konkretne osoby.

Zapraszamy do przyłączenia się do Manifestacji!

TERMIN:Niedziela 17.03.2013, godzina 10:30-11:30

MIEJSCE: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego (Plac dworcowy przed Galerią Krakowską), a następnie przemarsz na Rynek Główny.

TRASA: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego (to plac dworcowy przed Galerią Krakowską) --> Rynek Główny

Zgromadzenie zostało zgłoszone w Urzędzie Miasta Krakowa - będzie to legalne zgromadzenie.

 

 

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55