Miejsca przyjazne maluchom

Redakcja Portalu
2014-10-15
Miejsca przyjazne maluchom
Zajęcia fitness dla maluchów, klocki LEGO DUPLO, ekozabawki, warsztaty origami, zabawy sensoryczne, warsztaty radiowe czy nauka latania na miotle – to tylko niektóre z atrakcji przygotowane specjalnie dla najmłodszych na finał akcji „Miejsce przyjazne maluchom”. Finałowa impreza wraz z uroczystym wręczaniem certyfikatów odbędzie się już w niedzielę (19 października) w godz. 10.00 – 14.00, w Muzeum Lotnictwa Polskiego (Aleja Jana Pawła II 39). Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi. Wstęp na imprezę i do muzeum jest bezpłatny!

Maluchy stworzyły mapę swoich miejsc. Uroczyste wręczenie certyfikatów akcji "Miejsce przyjazne maluchom".

Tegoroczna, IX edycja akcji, organizowana przez agencję PR Inspiration, Gazetę Wyborczą i portal Wrota Małopolski, kolejny raz zaskoczyła niezwykłą ilością zgłoszeń. 132 miejsca z Krakowa i około 80 z całej Małopolski otrzyma certyfikaty Miejsca przyjaznego maluchom. Z tej okazji w niedzielę 19 października w godzinach 10.00-14.00 zapraszamy dzieci i rodziców na finał do Muzeum Lotnictwa Polskiego (ul. Jana Pawła II 39) - partnera akcji.

Wręczenie certyfikatów instytucjom i firmom przyjaznym maluchom zaplanowane zostało na godz. 12.00. Z kolei już od godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty do sali konferencyjnej Muzeum Lotnictwa na I piętrze. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha nauczy dzieci składania papieru tak, by powstawało z niego to, co tylko wyobraźnia podpowie. Będzie też można przymierzyć kimono, zrobić japońską karteczkę i pobawić się pieczątkami. Dzięki „Robotowo. Plac Rozwoju" dzieci wezmą udział w kreatywnych warsztatach łączących zabawy konstrukcyjne klockami LEGO DUPLO z ruchowymi i rytmiczno-muzycznymi.

Dorota Kawecka i Natalia Malinowska razem z maluchami stworzą ekologiczne zabawki. Alicja Karczmarska-Strzebońska wspólnie ze Skrzatem zabierze najmłodszych w podróż do krainy bajek i nauczy latania na miotle. Z kolei Famiga przygotowała zajęcia sensoryczne oraz ruchowe. Dzięki Lemon Fitness maluchy będą mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach fitness o godz.11.00. Dodatkowo nasz patron medialny KRK.FM przygotowało dla najmłodszych od godz. 12.00 warsztaty radiowe!

To wszystko pod hasłem kreatywnej i mądrej zabawy. Zajęcia skończą się o godz. 14. Wstęp na warsztaty i do muzeum będzie w niedzielę bezpłatny!


Akcja „Miejsce przyjazne maluchom" organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. Dwa lata temu partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.

Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa - prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.

Patroni medialni: KRK.FM - www.krk.fm, Telewizja Kraków, Kids in Kraków - http://www.facebook.com/KidsInKrakowhttp://www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci - www.krakow.miastodzieci.pl.

Więcej informacji na temat akcji udziela:

Karina Grygierek - dyrektor zarządzający PR Inspiration, pomysłodawczyni akcji.
tel. 606 631 082
e-mail: karina@prinspiration.pl

Anna Kamińska - Junior PR Manager
tel. 507 108 984
e-mail: ania@prinspiration.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55