Największe w Polsce Targi Mother & Baby!

Redakcja Portalu
2011-05-02
Największe w Polsce Targi Mother & Baby!
Już w ten weekend 7-8 maja na Bulwarach Wiślanych przy ul. Koletek w Krakowie odbędą się po raz drugi Targi Mother & Baby połączone z Wielkim Piknikiem Rodzinnym. To wyjątkowe wydarzenie przeznaczone jest dla kobiet, kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do lat 9 – ciu. Niezwykłe wydarzenie obfitować będzie m.in. w fachowe porady specjalistów, ciekawe wykłady, szkołę rodzenia oraz prezentacje produktów.

Bogaty program Targów

  • Jak rozpoznać ból u małego dziecka ?
  • Kiedy jechać do lekarza z niemowlakiem?
  • W co się bawić z niemowlakiem?
  • Jak opanować lęki małego dziecka?
  • Jak podróżować z małym dzieckiem?
  • Jak znaleźć dobrą nianię?

To tylko niektóre zagadnienia poruszane na Targach Mother & Baby.

Poza darmowym USG 4D do dyspozycji wszystkich będzie szeroka gama specjalistów. Obecni będą m.in.: pediatrzy, położne, fizjoterapeuci, psychologowie, konsultanci laktacyjni. Przez dwa dni będą prowadzone warsztaty dla rodziców udzielania pierwszej pomocy, ortopedzi doradzą jak dobrać obuwie dla dziecka a specjaliści od fotelików pokażą jak prawidłowo ma jeździć dziecko w samochodzie.

Dla kobiet w ciąży

To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w szkole rodzenia, w warsztatach pielęgnacji noworodka oraz szkoleniu z wiązania chust. Przyszłe mamy dowiedzą się jak powinny się odżywiać, jak prawidłowo karmić dziecko piersią a jak butelką. Dowiedzą się jakie są zalety i wady znieczulenia w czasie porodu a także jakie są naturalne metody łagodzenia bólu porodowego.

Tatusiowie w ciąży

Tak, tak w tym roku każdy z przyszłych ojców będzie mógł doświadczyć jak się chodzi w ciąży!

Organizatorzy serdecznie zapraszają przyszłych Tatusiów! Będą mogli m.in. uczestniczyć w warsztatach kąpieli noworodka i pielęgnacji noworodka a chętni powalczą o wózki, foteliki, elektryczne nianie i akcesoria niezbędne dla przyszłej pociechy.

Wyjątkowa oferta

Tylko w tych dniach będzie można porozmawiać ze specjalistami od produktów dziecięcych i porównać produkty z szerokiej oferty rynkowej. Będą również nowości co zainteresuje z pewnością przyszłych rodziców.

Rodzice z dziećmi na casting marsz!

W ciągu dwóch dni odbędą się też castingi dla dzieci do seriali i filmów.

Kobiety w ciąży oraz całe rodziny będą mogli skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej, która z pewnością będzie wspaniałą pamiątką.

Atrakcje dla całej rodziny i gorące Hawaje

Organizatorzy, podobnie jak w zeszłym roku przygotowali liczne atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Będą to liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród do wygrania wśród nich są: wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki. Co godzinę atrakcyjne niespodzianki!

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w specjalnych wyścigach na Torze Raczkujących Maluchów. Całe dwa dni liczni animatorzy będą dwoić się i troić aby maluchy świetnie się bawiły. Wszystko w hawajskich klimatach: nauka tańca hula, wykonywanie hawajskich wianuszków i pióropuszy, a także wyciskanie soku z cytryny na czas, rzut kokosem do celu i konkurs na najśmieszniejszą fryzurę -ananasa.

Poza tym kręgle i dmuchańce przez cały czas.
Dla dzieci czeka również przygoda na spektaklu teatralnym „PINOKIO" a wszyscy pobawią się przy show muzycznym AKADEMIA PANA KLEKSA!

EKOMAMA, czyli spotkanie z Reni Jusis

W ciągu dwóch dni odbędą się również ciekawe spotkania m.in. z Reni Jusis, która porozmawia z rodzicami na temat ekologicznego podejścia do rodzicielstwa.
Poza tym prowadzone będą warsztaty pieluszkarskie, wiązania chust i jak używać sody do czyszczenia.

Ta impreza spodoba się wszystkim, bo nawet w razie nie pogody wszyscy mają się gdzie schronić i dalej dobrze się bawić.

Wstęp wolny, nie zabraknie również licznych nagród oraz atrakcji dla dużych i małych.

TARGI MOTHER & BABY
07-08 maja
Godz. 10:00 - 17:00
Teren: Bulwary Wiślane przy ulicy Koletek

Źródło: Mother & Baby
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55