"(nie)Zabiegana mamusia, czyli sztuczki z czasem dla każdej mamy."

Redakcja Portalu
2011-09-23
Bycie mamą to prawdziwe wyzwanie. Dzień jest tak samo długi, a obowiązków przybywa w zaskakującym tempie. Nierzadko wydaje się, że budzimy się w poniedziałek, a zasypiamy w piątek. Aby więc nie zmarnować ani jednej minuty rodzinnego (i nie tylko) życia, zapraszamy na warsztaty z efektywnego zarządzania czasem.

Startujemy, czyli pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Klubu Mamuśki "(nie)Zabiegana mamusia, czyli sztuczki z czasem dla każdej mamy.

Warsztaty z efektywnego zarządzania czasem"- to temat najbliższego spotkania Klubu Mamuśki. Zapraszamy wszystkie wrocławskie mamy - 29 września, czwartek, godz. 18.30, Restauracja Teatralna. Pokażemy sztuczki z czasem, jak planować i organizować czas, jak nim zarządzać i ustalać priorytety. Wszystko po to, aby w codziennej gonitwie umieć znaleźć czas dla siebie, więcej się nie spóźniać i zawsze zdążyć na autobus. W tajniki zarządzania czasem wprowadzi nas Przemek Huminiecki, znany wrocławski coach i trener. Po warsztatach z pewnością żadna mama nie będzie już tak zabiegana.

Serdecznie zapraszamy wrocławskie mamy!

Formuła spotkania: praktyczne warsztaty z odrobiną niezbędnej teorii
Zgłoszenia: info@klubmamuski.pl


Szczegółowe informacje o spotkaniu i Klubie dostępne na: http://klubmamuski.pl
Zapraszamy również na Facebooka: http://www.facebook.com/pages/klubmamuski

Klub Mamuśki – miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający mamy

„Mamy to aniołowie na praktykach". Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. I nawet gdy tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki - klub O mamach i DLA mam. W ramach Klubu organizowane są comiesięczne spotkania, podczas których poruszamy problemy ważne dla każdej mamy: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na samorealizacji i własnym rozwoju skończywszy.

Chcemy, aby to był czas tylko dla nas - chwila wytchnienia, możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też okazja do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności.  Nasze dotychczasowe spotkania pokazały, że wrocławskie mamy chcą się spotykać - są otwarte na nowe przyjaźnie, a także chętnie zdobywają umiejętności, które pomagają im w macierzyństwie. Klub Mamuśki to już społeczność, do której należy kilkadziesiąt wrocławskich mam, skupionych na naszym facebookowym fun page'u.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55