Niedzielne spotkania z brzuszkiem- Warszawa

Redakcja Portalu
2010-10-29
Niedzielne spotkania z brzuszkiem- Warszawa
Jeśli spodziewasz się dziecka i chciałabyś czas oczekiwania na nie spędzić świadomie, poznając swoje emocje oraz zdobywając wiedzę o czekających Cię radościach i wyzwaniach macierzyństwa to zapraszamy! Edukado z myślą o wszystkich mamach przygotowało cykl ciekawych warsztatów szczególnie przydatnych w okresie macierzyństwa.

"Warsztat antystresowy dla kobiet w ciąży"

 

Prowadzący:
mgr Marta Cholewińska - Dacka
psycholog Edukado

 

Osobom z kartą Edukado przysługuje zniżka -10%

 

Jesteś w ciąży, wszystko zaczyna Cię denerwować. Masz dużo spraw na głowie, mało siły, huśtawki nastrojów. Wszyscy dookoła mówią Ci „tylko spokojnie, nie denerwuj się, przecież jesteś w ciąży..." i wiesz że mają racje, ale nie wiesz jak możesz sobie radzić ze stresem? Przyjdź na warsztat antystresowy dla kobiet w ciąży.

Dowiesz się na nim:
- jak stres wpływa na twoje nienarodzone dziecko;
- czy jest dla niego szkodliwy;
- jak radzić sobie ze stresem;
- poznasz różne techniki radzenia sobie ze stresem, które będziesz mogła przećwiczyć tj.: wizualizacje, masaż, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia z kinezjologii edukacyjnej, ćwiczenia autogenne i inne.

 

„Zabawy w brzuchu", czyli jak wpływać na rozwój dziecka nienarodzonego

Prowadzący:
mgr Marta Cholewińska - Dacka
psycholog Edukado


Osobom z kartą Edukado przysługuje zniżka -10%


Czy wiesz jak szybko rośnie twoje nienarodzone dziecka? Jak szybko się rozwija - kiedy słyszy, widzi, czuje smaki?
W pierwszych miesiącach ciąży kobieta jeszcze nie czuje ruchów dziecka i nie widać za bardzo powiększającego się brzuszka, a w środku tyle się zmienia. Twoje dziecko z maleńkiej komórki staje się człowiekiem. Już od początku możesz z nim budować więź, nawiązać dialog czy bawić się. Jak to możliwe? Przyjdź na spotkanie a dowiesz się...
Zajęcia prowadzi psycholog i mama w jednym. Dowiesz się jak zmienia się twoje dziecko miesiąc po miesiącu oraz jak możesz już na tak wczesnym etapie zadbać o jego rozwój.

 

„Pierwsza pomoc u dzieci"

Prowadzący:
Mikołaj Łaski
instruktor pierwszej pomocy


Osobom z kartą Edukado przysługuje zniżka -10%


Każdy z nas, może zostać postawiony w sytuacji, kiedy zdrowie naszego dziecka będzie uzależnione od naszego refleksu, opanowania oraz fachowych umiejętności.
W trosce o wszystkie dzieci, Akademia Edukado, przygotowała warsztat, który pozwoli Państwu nabyć cenne umiejętności pozwalające udzielić dziecku pierwszej pomocy. Dzięki naszemu warsztatowi będą Państwo pewni, że są przygotowani nawet na trudne sytuacje.
Na zajęciach podpowiemy jak radzić sobie w nagłych sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia dziecka- oparzenia, omdlenia, zachłyśnięcia, utrata przytomności, zatrzymanie akcji serca, i inne.

 

„Rodzeństwo" - jak przygotować dziecko do roli starszego brata/ siostry?

Prowadząca:
mgr Ewa Ulrich Załęska
psycholog Edukado

Osobom z kartą Edukado przysługuje zniżka -10%


Rodzice spodziewający się kolejnego dziecka są często pełni obaw jak ich starsza i do tej pory jedyna pociecha przyjmie pojawienie się w domu młodszego braciszka lub siostrzyczki. Jak sprawić aby nasze starsze dziecko bezstresowo przyjęło na siebie nową rolę? Jaka postawa rodziców pomoże w ułożeniu stosunków w powiększonej rodzinie? I wreszcie, jak postępować aby między rodzeństwem nie było zazdrości i rywalizacji? Nasz warsztat udziela odpowiedzi na te wszystkie pytania.

 

Informacje i rezerwacje:
* AKADEMIA EDUKADO NA TARGÓWKU
email: targowek@edukado.pl
tel. (0-22) 331 00 58, + 48 604 441 100
* AKADEMIA EDUKADO NA OCHOCIE:
email: ochota@edukado.pl
tel: 509 96 27 69

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55