NOWOŚĆ FIT BALANCE DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY

Redakcja Portalu
2013-02-28
NOWOŚĆ FIT BALANCE DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY

Wyjątkowy czas tylko dla Ciebie i Twojego dziecka!

Zajęcia przeznaczone dla kobiet w ciąży i wszystkich, którzy chcą zadbać o doskonałą formę zwiększając ruchomość w stawach, zakres ruchu, poprawiając układ sercowo-mięśniowy. Godzinny prozdrowotny trening wykorzystuje ćwiczenia stabilizujące w kombinacji tai-chi, jogi, pilates, wzmacniania i rozciągania przy uspokajających rytmach dopasowanej do ćwiczeń pięknej muzyki. A na zakończenie relaksacja z medytacją wyciszą ciało i umysł, gwarantując spokój, wewnętrzną siłę i równowagę oraz pozytywną energię na cały dzień.

PROWADZĄCA:

OLGA KOWALSKA - absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i instruktor fitness od 2004 roku. Sport i aktywność fizyczna są jej towarzystwem przez całe życie, a przygodę z fitnessem rozpoczęła na studiach. Od 4 lat Pani Olga jest międzynarodowym instruktorem światowej marki Les Mills, a od roku także Instruktorem Nike Training Club. Na swoich zajęciach na pierwszym planie stawia intensywny trening i dobrą zabawę. Sporo uwagi poświęca technice, bo dzięki niej możemy liczyć na szybkie efekty nie martwiąc się o kontuzje.

Jeśli Twoje dziecko skończyło 3 rok życia podczas Twoich zajęć może BEZPŁATNIE pozostać pod opieką animatora Edukado w „Ogrodzie Twórczych Zabaw"!
( jeśli dziecko jest mniejsze zapraszamy z osobą towarzyszącą, która zaopiekuje się podczas zajęć dzieckiem, a my udostępnimy BEZPŁATNIE salę zabaw)

TERMINY: poniedziałki lub/i czwartki
GODZINA: 16:00 (czas trwania 60 minut)

KARNET MIESIĘCZNY NA 4 ZAJĘCIA 130zł
KARNET MIESIĘCZNY NA 8 ZAJĘĆ 190zł

 

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55