Nowy rok – nowa Ty, czyli mamuśkowa metamorfoza

Redakcja Portalu
2012-01-30
Nowy rok – nowa Ty, czyli mamuśkowa metamorfoza
Dziesięć sposobów na zawiązanie apaszki, bra-fitting w praktyce, najnowsze trendy fryzjerskie w pigułce, a także indywidualne porady dietetyczki już 30 stycznia br.będą miały szansę poznać wrocławianki podczas kolejnego spotkania Klubu Mamuśki.Na wyjątkowe warsztaty, z których każda mamusia wyjdzie odmieniona, zapraszamyw najbliższy poniedziałek o godz.19.00 do LoftFashion przy ul. Świętego Antoniego 2/4. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem info@klubmamuski.pl.

Styczniowe spotkanie przebiegać będzie pod znakiem metamorfozy.

Uczestniczki dowiedzą się, w jaki sposób dobrać odpowiedni pasek do kreacji, jakimi metodami ukryć mankamenty swojej figury i jak wykonać perfekcyjny makijaż codzienny. Nie zabraknie czasu na wspólną analizę zawartości mamusiowej szafy oraz praktycznych porad związanych z doborem odpowiedniego biustonosza.

Chętne będą mogły porozmawiać z dietetykiem o prawidłowym żywieniu czy metodach skutecznego odchudzania,poradzić się eksperta, jak dbać o włosy zimą i co zrobić z rozdwajającymi się końcówkami, a nawet wziąć udział we fryzurowej przemianie.

Na wszystkie panie czeka także wieczorna niespodzianka - relaksujący masaż twarzy.

Noworoczne porady udzielać będzie mamusiom Beata Komorowska - dietetyczka, masaże twarzy wykona Marta Szczygłowskaz „Cosmofacial", doborem staników zajmie się firma „OnlyHer", makijażem i stylizacją „Makijaż od Kuchni", natomiast przedstawicielki „LoftFashion"odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące fryzury i pielęgnacji włosów.

Zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać e-mailowo: info@klubmamuski.pl, wpisując w tytule hasło „styczeń".Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warsztaty organizowane są przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia br. To miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam. Klub Mamuśki to inicjatywa społeczna, która daje możliwość zdobycia nowej wiedzy iumiejętności, ale przede wszystkim okazję do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności.


Więcej informacji o spotkaniu oraz działalności Klubu Mamuśki dostępnych jest na stronie www.klubmamuski.pl, a także na facebookowymfunpage'uwww.facebook.com/pages/klubmamuski.

Źródło: Klub Mamuski
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55