Parking przyjazny przyszłej mamie - PH Bielany Wrocław

Redakcja Portalu
2011-01-19
Parking przyjazny przyszłej mamie - PH Bielany Wrocław
Niełatwo być kobietą w ciąży. Przekonują się o tym na każdym kroku Panie. Ciąża to nie choroba, słyszą co rusz! Choroba zapewne nie, ale stan wyjątkowy na pewno!


Wymaga on odpowiedniego traktowania i przywilejów. Bycie w ciąży to wyzwanie. Temu kto uważa inaczej, polecam sprawdzić na własnej skórze. Obowiązków w odmiennym stanie nie ubywa, a zakupy urastają czasem do rangi, heroicznego wysiłku. - Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom przyszłych mam. Zaobserwowaliśmy wiele kobiet w ciąży na zakupach w Parku Handlowym Bielany. Chcemy uprzyjemnić im ten czas. Stąd pomysł, specjalnie oznakowanych miejsc parkingowych. Kobieta w ciąży nie musi się już martwić o parkowanie, blisko wejścia. Wiemy, że zasługuje na specjalne traktowanie - Andrzej Kończyński Kierownik Operacyjny, PH Bielany.

Im więcej będzie miejsc przyjaznych, tym chętniej kobiety w ciąży będą wychodziły z domu i funkcjonowały normalnie. Jedyne co im w tym przeszkadza, to bariery, na które bardzo często natrafiają. Wrocław, aspirujący do europejskiej stolicy kultury, powinien dbać o to, by kobiety w odmiennym stanie, osoby niepełnosprawne, starsze czy chore, nie czuły się wyobcowane, a potrzebne i wszędzie mile widziane.

Źródło: Famapr
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55