Paweł Zawitkowski z wizytą u wrocławskich Mamusiek

Redakcja Portalu
2013-03-05
Paweł Zawitkowski z wizytą u wrocławskich Mamusiek
„Co nieco o dzieciach, rodzicielskich dylematach, rozwoju i wychowaniu” to tytuł najbliższego spotkania organizowanego przez wrocławski Klubu Mamuśki, którego gościem specjalnym będzie Paweł Zawitkowski, znany fizjoterapeuta i „polski zaklinacz dzieci”. Na praktyczny know-how o wychowaniu zapraszamy już 21 marca br. o godz. 19.00 do Hotelu Śląsk przy ul. Oporowskiej 60. Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: info@klubmamuski.pl.

Uczestniczki spotkania wysłuchają krótkiej prelekcji obejmującej hasła: rozwój, opieka i pielęgnacja, a także poznają najczęstsze błędy, jakie popełniane są w wychowaniu maluchów. Nie zabraknie informacji
o zabawkach, ich roli oraz stymulowaniu rozwoju dziecka. Będzie czas na pytania z sali oraz tradycyjne już rozmowy kuluarowe w roześmianej mamusiowej atmosferze. W programie przewidziano także konkursy
z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. gry edukacyjne oraz książki Pawła Zawitkowskiego MAMO TATO co Ty na to?, oczywiście z autografem autora.

- Spotkania z rodzicami są dla mnie szczególnie ważne, dlatego bardzo się cieszę, że będę mógł poznać czlonkinie Klubu Mamuśki - przyznaje Paweł Zawitkowski. Wydarzenie we Wrocławiu to jeden
z punktów na trasie eksperta, który jeszcze w marcu odwiedzi wszystkie oddziały Stowarzyszenia Klub Mamuśki na terenie Polski. Z tym samym tematem dotrze do Gliwic (19.03), Dzierżoniowa (20.03), Nysy (20.03), a także Poznania (22.03).

Paweł Zawitkowski to przede wszystkim fizjoterapeuta, autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeuta Szkoły Terapii NDT-Bobath. Absolwent kursów Prechtla, Brazeltona, Halliwick czy SI-Ayres i konsultant w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Znany jako autor „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka"
i bestsellerów (książek i filmów DVD) „Co nieco o rozwoju dziecka", „MAMO TATO co Ty na to?" (cz. 1, 2 i 3). Od lat doradza rodzicom w programach telewizyjnych: TVP, DD TVN i TVN Style.

Warsztaty organizowane są przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia 2011 r. To miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. To inicjatywa społeczna, która zrzesza w tej chwili 1 200 mam, regularnie odwiedzających fun page Stowarzyszenia na Facebooku, z czego ok. 35-40 uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach na żywo. Od września 2011 r. Klub rozpoczął działania także w 4 innych miastach: Nysa, Dzierżoniów, Poznań i Gliwice, a już niebawem (od 12.03) będzie także obecny w Warszawie.

Partnerem wydarzenia są: firma Aurelka - producent polskiego obuwia dziecięcego, Centrum Zdrowia mama i ja, a także wrocławska szkoła pływania FALA.

Więcej informacji o spotkaniu oraz działalności Klubu Mamuśki dostępnych jest na stronie www.klubmamuski.pl, a także na facebookowym fun page'u www.facebook.com/pages/klubmamuski.

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Nowocień-Rega
pr@klubmamuski.pl, tel. kom. 501 42 52 72

 

Źródło: Klub Mamuśki
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55