Pierwszy Mam Meeting w Centrum Serenada!

Redakcja Portalu
2018-05-21
Pierwszy Mam Meeting w Centrum Serenada!
Z okazji jednego z najpiękniejszych świąt – Dnia Matki, Centrum Serenada w dniach 26-27.05 przygotowało dla Mam pierwszy Mam Meeting! W programie m.in.: spotkania z lekarzami, dietetykami, trenerami, stylistką oraz wiele innych atrakcji. Nie zabraknie również gwiazd, takich jak: Paulina Holtz, Monika Mrozowska oraz Monika Jurczyk „OSA”

Mam Meeting w Serenadzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Krakowie, które ma na celu stworzenie przestrzeni dla wszystkich mam. Poprzez wzajemne wsparcie na mamy czekają wyjątkowe oferty oraz wiele atrakcyjnych spotkań i warsztatów.

Strefa wiedzy Świadomej Mamy

To miejsce, gdzie zarówno przyszłe jak i obecne mamy, będą miały okazję spotkać się z lekarzami, dietetykami, trenerami oraz terapeutami. Wszystko po to, aby znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Punktem, którego nie można pominąć będzie Maraton Wykładów zorganizowany przez Świadomą Mamę. Będzie również możliwość skorzystania z ich bezpłatnych porad oraz warsztatów. Wśród specjalistów, którzy wystąpią podczas Warsztatów Świadomej Mamy będą: ginekolog, doula, dietetyk, doradca chustonoszenia, logopeda, higienista stomatologiczny, instruktor fitness, instruktorka treningu bezpiecznego dla kobiet, ratownik medyczny, podolog, psycholog, doradczyni laktacyjna oraz seksuolog.

Będzie również możliwość spotkania z Ambasadorką Świadomej Mamy - Pauliną Holtz, aktorką znaną między innymi z serialu „Klan", mamą dwóch córek, instruktorką i autorką książek, która poprowadzi spotkanie na scenie głównej. Specjalnie dla wszystkich mam, odbędzie się również wspaniałe spotkanie kulinarne z Moniką Mrozowską - mamą trójki dzieci, autorką książek o diecie i zdrowym odżywianiu (m.in. „EKOnomiczna Kuchnia") oraz propagatorką zdrowego odżywiania, znaną z programu „Dzień Dobry TVN".

Strefa zdrowia i urody

To przestrzeń, która powstała z myślą o tych, które pragną poczuć się piękną. To właśnie tam, Panie będą mogły zasięgnąć porad personalnej stylistki i aktywnej mamy - Moniki Jurczyk „OSA", która doradzi młodym mamom oraz kobietom w ciąży jak się ubierać, aby czuć się dobrze, co nosić podczas karmienia oraz jak odzyskać pewność siebie. W strefie zdrowia i urody, każda z Pań będzie mogła skorzystać z bezpłatnych porad wizażystek, zrobić badania skóry oraz bezpłatny, profesjonalny makijaż.

Premiera książki „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”

Podczas Święta Mam w Serenadzie, odbędzie się również premiera książki „Pamiętnik ciąży - zapiski spod serca" książka, która łączy edukacyjne artykuły 70 lekarzy z całej Polski i część kreatywną do zapisywania wspomnień całej rodziny.

W Centrum Serenada nie zabraknie wrażeń! Co jeszcze będzie czekało na mamy i ich pociechy?

  • sesje zdjęciowe dla kobiet w ciąży i mam,
  • atrakcyjne zajęcia dla mam i dzieci,
  • warsztaty fotelikowe i wózkowe,
  • kurs udzielania pierwszej pomocy dziecku,
  • akademia zdrowego odżywiania - porady dla kobiet w ciąży, dla mam karmiących oraz dla mam „niejadków",
  • spotkanie z trenerami fitness, którzy pomogą mamom wrócić do formy po porodzie oraz utrzymać zdrowie i kondycję w czasie ciąży,
  • liczne konkursy, gry i zabawy.


Partnerem akcji jest portal swiadomamama.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

ludo king
2018-05-22

Very useful post. This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. Really its great article. Keep it up.
ludo king

~ludo king

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55