Pingu’s English w Twoim mieście

Redakcja Portalu
2011-11-24
Pingu’s English w Twoim mieście
Już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gdańsku impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent. Wydarzenie ma na celu przedstawienie Pingu’s English, programu nauczania języka angielskiego dla przedszkolaków. Będzie ono również świetną okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych oraz osobistej wymiany doświadczeń.

Nauka angielskiego z Pingu's English

W dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej wygospodarować chwilę na wspólną zabawę i naukę z dzieckiem. Spotkania „Pingu's English w Twoim mieście" to interesujący pomysł na spędzenie czasu dorosłych wraz z dziećmi, w sposób przyjemny i pożyteczny. Zarówno rodzice, jak i ich pociechy znajdą tam coś dla siebie.

Impreza ma na celu promowanie Pingu's English - kursu języka angielskiego skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym. Powszechnie wiadomo, że dzieci uwielbiają naukę języka obcego poprzez zabawę, dzięki czemu tak szybko chłoną wiedzę. Kursy Pingu's English dają dzieciom taką możliwość, gdyż oparte są na jednej z najpopularniejszych na świecie postaci z bajek - pingwinka Pingu. Wszystkie materiały do nauki, które prezentowane będą na spotkaniu zostały opracowane wyłącznie na potrzeby kursu. Materiały te gwarantują dzieciom wiele radości oraz poczucie bezpieczeństwa w trakcie nauki języka z dobrze im znanym Pingu.

Gość specjalny - Agata Passent

Podczas spotkania Agata Passent, Ambasador marki Pingu's English oraz prywatnie mama 5-letniego Kuby, podzieli się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Przy kawie będzie można wymienić się również własnymi doświadczeniami oraz zobaczyć krótką lekcję pokazową z wykorzystaniem materiałów Pingu's English. Dla najmłodszych natomiast przygotowano takie atrakcje jak konkursy z nagrodami, czytanie bajek i inne zabawy.

Wśród uczestników nie powinno zabraknąć rodziców z dziećmi oraz osób pracujących z dziećmi w przedszkolach lub innych placówkach. Mile widziane są również osoby zajmujące się nauczaniem języka angielskiego lub zainteresowane wdrożeniem kursów Pingu's English.

Spotkanie w Gdańsku odbędzie się 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI, Al. Rzeczypospolitej 33/115-1 (C.H. ETC I piętro), godz. 15:00. Warto odwiedzić to miejsce i miło spędzić popołudnie.

Więcej informacji na www.pingusenglish.com.pl oraz na www.facebook.com/pingusenglishpolska

Źródło: Pingu's English
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55