Planeta Dziecko - II jarmark produktów ekologicznych

Redakcja Portalu
2011-05-13
Planeta Dziecko - II jarmark produktów ekologicznych
Zapraszamy na II edycję jarmarku produktów Eko i life stylowych PLANETA DZIECKO, na którym znajdziecie wiele organicznych i ekskluzywnych ubrań dla dzieci, ekologiczną żywność, ekologiczne pieluchy, naturalne kosmetyki, piękne zabawki.

Pierwszy jarmark produktów Eko i life-stylowych PLANETA DZIECKO w marcu odwiedziło ponad 2000 młodych rodziców. Z przyjemnością zapowiadamy kolejny jarmark, który odbędzie się 21-22 maja 2011r. w tym samym miejscu, czyli w klubie 1500 m do wynajęcia na Powiślu. W związku z tym, że Jarmark odbędzie się tuż przed Dniem Matki i Dniem Dziecka, pojawi się na nim jeszcze więcej produktów (w tym zabawek) i jeszcze więcej warsztatów dla rodziców i dzieci oraz jeszcze więcej niespodzianek.

Nie zabraknie również warsztatów dla mam.

Te mamy, które rozpoczęły lub chcą rozpocząć własny biznes będą mogły na specjalnych warsztatach dowiedzieć się, jak wypromować startującą firmę oraz nauczyć się asertywności w biznesie. Oprócz tego zaplanowano warsztaty doulowe, chustowe, fotograficzne i psychologiczne - jak sobie radzić z radami. Pełna agenda już niebawem na stronie www.planetadziecko.pl.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, które przygotuje kawiarnia Figa z makiem. Zapraszamy i mamy nadzieję, że frekwencja będzie jeszcze większa niż podczas I jarmarku.

Ważne informacje:

Adres : Warszawa, Solec 18
Data eventu : Sobota i niedziela, 21 - 22 maja, godz. 10:00 - 16:00
Wstęp : wolny

Źródło: Planteta Dziecko
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55