Planetarium – wystawa dla dzieci od 2 roku

Redakcja Portalu
2011-07-20
Planetarium – wystawa dla dzieci od 2 roku
„Planetarium” to nowatorski, projekt road-show przygotowany przez Wytwórnię Rozrywki we współpracy z prestiżowymi partnerami merytorycznymi.

PLANETERUIM na terenie parkingu CH Osowa otwarte jest od 9 do 29 lipca, 7 dni w tygodniu, w godzinach od 11.00 do 19.00.

Wystawa „Planetarium" otwarta będzie w Centrum Handlowym Osowa od 9 do 29 lipca, 7 dni w tygodniu, od godz. 11.00. do 19.00. Przez 3 tygodnie, całkowicie bezpłatnie, mieszkańcy Gdańska i okolic będą mogli zgłębiać tu wiedzę na temat Wszechświata i Kosmosu. „Planetarium" to jeden z niewielu projektów w Polsce, który wykorzystuje zaawansowany technologicznie sprzęt, aby poprzez emocje popularyzować naukę.

Najmłodsi, którzy nie będą mogli wziąć udziału w pokazach filmowych otrzymają do dyspozycji kosmiczny baby room m.in. z basenem z piłeczkami w kształcie mapy Ziemi.

Codziennie, z myślą o różnych grupach wiekowych, w „Planetarium" wyświetlane będą 4 produkcje, każda poprzedzona ciekawymi pokazami planetaryjnymi prowadzonymi przez wykwalifikowaną kadrę.

Główną atrakcją wydarzenia będzie wysoki na 6 metrów namiot sferyczny, gdzie kosmicznych wrażeń dostarczą widzom specjalnie przygotowane filmy prezentowane po raz pierwszy w Polsce.

Planetarium będzie bezpłatnie dostępne dla odwiedzających w Centrum Handlowym Osowa.

Adres:

Centrum Handlowe OSOWA
ul. Spacerowa 48
80-299 Gdańsk

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55