Pobaw się z dzieckiem!

Redakcja Portalu
2013-09-06
Pobaw się z dzieckiem!
Zaledwie kilka minut dziennie polscy rodzice spędzają z dziećmi. Badania przeprowadziła OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju). Brzmi szokująco? Jak więc spędzać dobrze czas z dzieckiem? Co można zrobić, aby zmienić taką sytuację? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w najbliższą niedzielą, 8 września o godz. 11:00 podczas debaty dotyczącej jakości spędzania czasu z dziećmi, która odbędzie się w klubokawiarni Like!konik (pl. Wszystkich Świętych 2/LU).

Czy jest uniwersalna metoda na sposób spędzania czasu z dziećmi? Psychologowie, Magda i Artur Krupowie - rodzice trójki dzieci - mówią, że nie ma! Ale jedno wiadomo na pewno - dobrze spędzać czas to poświęcić dziecku 100% uwagi, to mieć gotowość do bycia tu i teraz.

W debacie wezmą udział: Magda i Artur Krupowie, psychologowie zajmujący się terapią rodzinną, Karina Grygierek - pomysłodawczyni akcji Miejsce Przyjazne Maluchom, Dorota Kawecka - projektantka ekologicznych zabawek, miłośniczka arteterapii oraz Dominika Wantuch - dziennikarka Gazety Wyborczej. Debatę poprowadzi Małgorzata Skowrońska.

Podczas gdy dorośli będą debatować, Alicja Kaczmarska - Strzebońska wspólnie z dziećmi będzie szukać pomysłów na wspólne zabawy z rodzicami.

________________________________________

 

Akcja „Miejsce przyjazne maluchom" organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.


________________________________________


Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa - prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.

Patroni medialni: Lovekrakow - www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków - www.eska.pl, Kids in Kraków - www.facebook.com/KidsInKrakow,www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci - www.krakow.miastodzieci.pl.


Więcej informacji na temat akcji udziela:

Karina Grygierek - dyrektor zarządzający PR Inspiration, pomysłodawczyni akcji.
tel. +48 606 631 082
e-mail: karina@prinspiration.pl

Anna Kamińska- asystent PR
Tel. 12430 70 25
e-mail: ania@prinspiration.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55