Pola Chwały

Redakcja Portalu
2013-09-18
Pola Chwały
Pola Chwały to propozycja dla całej rodziny. Chcemy, by bez względu na wiek, dla każdego, historia stała się bliska i porywająca. Przygotowaliśmy ofertę spersonalizowaną, w zależności od potrzeb i możliwości odbiorcy.

Kącik Pazia to propozycja dla najmłodszych. Najlepsi animatorzy kultury poprowadzą zajęcia na dziedzińcu renesansowego zamku - budowanie zamków z klocków, malowanie obrazów historycznych, tańce i zabawy dworskie dla maluchów. Te i inne projekty naszych animatorów na stronie inspiro.org

Szkoła Rycerska jest kierowana dla nieco starszych. Aby zostać rycerzem, trzeba najpierw udowodnić, że jest się tego godnym. Szereg zadań do wykonania, ćwiczenia odwagi i charakteru, na koniec pasowanie na giermka. Rodzaj gry terenowej mającej pokazać dzieci i młodzieży etos rycerza.

Szkoła Dam Dworu jest propozycją dla dziewcząt. Piękne zachowanie, taniec, stroje - trzeba nabyć wielu umiejętności, by być ozdobą królewskiego dworu. Oba projekty są prowadzone przez zespół gimnazjum im. Sue Ryder.

I wiele innych atrakcji w obozach wojskowych.

Źródło: Pola Chwały
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55