Polki chcą być Sexy Mamami!

Redakcja Portalu
2010-11-18
Polki chcą być Sexy Mamami!
W tym tygodniu odbyło się spotkanie autorskie Kasi Cichopek związane z wydaniem książki „Sexy Mama”. Dopiero urodziłaś? A może masz już w domu przedszkolaka? Bez względu na to, jak długo jesteś mamą, nadal możesz tryskać energią i zachwycać swoim wyglądem! Pomogę ci w tym. Podpowiem, jak odnaleźć się w nowej roli i jednocześnie nadal być sexy. Oddam też głos ekspertom – tym samym, którzy wspierali mnie w powrocie do formy. Teraz doradzą tobie. Zapraszam do lektury! Tak książkę reklamuje Pani Kasia.

Kasia Cichopek: relacja ze spotkania autorskiego

- Pierwsze chwile po urodzeniu dziecka są bardzo trudne. Jesteśmy szczęśliwe, ale też bardzo pragniemy poczuć się znów kobieco. Powrót do formy i bycie „sexy" to nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów, chodzi także o motywację i pozytywne myślenie o sobie. Nic tak nie pomoże, jak wsparcie i zrozumienie drugiej młodej mamy - mówiła Kasia Cichopek podczas wczorajszego spotkania autorskiego związanego z wydaniem jej książki „Sexy Mama". To pierwszy taki poradnik, którego tematem jest mama, a nie dziecko.

W internetowym Klubie Sexy Mamy na Facebooku dziewczyny wymieniają się doświadczeniami, korzystają także z porad ekspertów, współautorów książki: trenera, stylistki, dietetyczki, psychologa, ginekologa.

Tak bardzo pragniemy być doskonałe jako mamy, że często w tym szaleństwie zupełnie zapominamy o sobie. Rozstępy, obwisły brzuch, zmęczona twarz... dopiero teraz zrozumiałam, że to problem wielu dziewczyn. - przekonuje Edyta z Andrychowa. Chcę znów czuć się dobrze w swoim ciele, bo przecież szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko. - dodaje.

 

Źródło: Sexy mama
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Sabinka
2010-11-18

Oczywiście o wiele łatwiej wrócić do formy mając osobistego trenera.

~Sabinka

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55