Pomigaj ze mną mamo – Kraków, 8.02

Redakcja Portalu
2011-02-07
Pomigaj ze mną mamo – Kraków, 8.02
Zapraszamy rodziców z niemowlętami w wieku 8-13 miesięcy na ogólnorozwojowe zajęcia komunikacyjne „Pomigaj ze mną mamo”. Przy wspólnej zabawie dzieci nabędą nowe umiejętności pozytywnie wpływające na ich rozwój, a rodzice pogłębią swój kontakt z dziećmi i poznają znaki polskiego języka migowego.

Mózg i ręce małego dziecka są wcześniej gotowe do „mówienia" niż aparat artykulacyjny odpowiedzialny za mowę. Niemowlę może porozumiewać się z Tobą za pomocą znaków polskiego języka migowego. Miganie rozwija pamięć i synchronizuje pracę obu półkul mózgowych, co obniża ryzyko wystąpienia dysleksji. Migające dzieci szybciej zaczynają mówić, a według badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii ośmiolatki uczące się w wieku niemowlęcym języka migowego i fonicznego mają o 12 punktów wyższe IQ niż ich rówieśnicy.

Mufinka Cafe, kawiarnia dla dzieci i rodziców zaprasza na cykl warsztatów, który składa się z 12 spotkań (jednogodzinnych, raz w tygodniu)

Zajęcia prowadzi Beata Ziarkowska - Kubiak surdopedagog, lektor polskiego języka migowego z dużym doświadczeniem w pracy z rodzicami i dziećmi.


Pierwsze spotkanie : 8 lutego (wtorek) godzina 11.00

Cena : 30zł od osoby (rodzic z dzieckiem)

Zapisy : Zapisać można się już dziś wysyłając list na adres mufinkacafe@list.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 606 782 909

Gdzie : Mufinka Cafe - na rogu ulicy Św. Wawrzyńca i ulicy Dajwór w Krakowie

Źródło: Mufinka Cafe
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55