Portal Ciążowy.pl patronem inwestycji „Borkowska” - Osiedla Przyjaznego Dzieciom

Redakcja Portalu
2012-09-17
Portal Ciążowy.pl patronem inwestycji „Borkowska” - Osiedla Przyjaznego Dzieciom
Od początku września Portal Ciążowy.pl objął swoim patronatem projekt deweloperski Wawel Service - osiedle mieszkaniowe przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Inwestycja za względu na lokalizację, architekturę, rozbudowaną infrastrukturę oraz planowane atrakcje dla dzieci otrzymała miano - „Osiedle Przyjazne Dzieciom”.

Jakie warunki powinno spełniać osiedle idealne dla rodziny z dziećmi? Okazuje się, że powinno być kameralne, z zielonymi dziedzińcami, placami zabaw oraz rozbudowaną infrastrukturą miejską: sklepami, przedszkolami, szkołami i gabinetami lekarskimi. Blisko atrakcyjnych terenów, położone w pewnej odległości od Centrum, ale dobrze skomunikowane z różnymi częściami miasta. Z funkcjonalnymi, dającymi się łatwo przebudować mieszkaniami, ale za rozsądną cenę. Zbyt duże wymagania? Niekoniecznie...

Taką inwestycją, jest Borkowska - kompleks mieszkaniowy na Klinach w Krakowie, który cieszy się największym zainteresowaniem naszych Klientów - rodziców. To inwestycja, o której z dumą możemy powiedzieć - osiedle przyjazne dzieciom - mówi Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service, dewelopera z 20-letnim stażem na rynku.

Kompleks mieszkaniowy Borkowska spełnia wszystkie wymagania młodych rodziców poszukujących własnego lokum, dlatego Portal Ciążowy.pl postanowił patronować inwestycji, nadając jej miano - Osiedle Przyjazne Dzieciom".

Borkowska – bezpiecznie, komfortowo

Inwestycja Borkowska to 3 czterokondygnacyjne budynki mieszkalne oraz Klinika na Klinach - kompleks usług medycznych. Przemyślany układ ciągów spacerowych, dziedzińce wypełnione zielenią, place zabaw dla dzieci oraz wydzielone ogródki przyległe do mieszkań usytuowanych na parterze, zaprojektowane zostały tak, aby rodzinom z dziećmi mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo.

Skoncentrowana w tym miejscu nowa zabudowa zapewnia przyjazne sąsiedztwo i rozbudowaną infrastrukturę miejską ze sklepami, przedszkolem, szkołą publiczną i prywatną, szkołą języków obcych, gabinetami lekarskimi i pięknym parkiem. W pobliżu osiedla znajdują się również atrakcyjne tereny rekreacyjne: znakomity na piesze i rowerowe wycieczki Tyniecki Park Krajobrazowy oraz Kryspinów - jezioro cieszące się dużą popularnością w sezonie letnim.

Borkowska- Osiedle Przyjazne Dzieciom

Borkowska- Osiedle Przyjazne Dzieciom

Atrakcyjne, rodzinne osiedle

Deweloper zapewnia, że wokół inwestycji działo się będzie sporo. Planowane jest m.in. organizowanie tematycznych imprez plenerowych dla dzieci i rodziców. Portal Ciążowy.pl będzie na bieżąco informował o wydarzeniach dla maluchów towarzyszących krakowskiej inwestycji „Borkowska".

Więcej o inwestycji „Borkowska - Osiedle Przyjazne Dzieciom", której patronuje Portal Ciążowy.pl można przeczytać tutaj!

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55