Portal Ciążowy.pl Patronem Medialnym „Kalendarza Fasolki”

Redakcja Portalu
2011-12-15
Portal Ciążowy.pl Patronem Medialnym „Kalendarza Fasolki”
"Kalendarz Fasolki" – 9 miesięcy fascynującej podróży dla przyszłych rodziców, czyli praktyczny, przyjazny i absolutnie wyjątkowy niezbędnik każdej przyszłej mamy. Portal Ciążowy.pl objął ten niezwykły kalendarz swoim Patronatem!

W grudniu pod patronatem Portalu Ciążowego ukazał się ścienny kalendarz ciąży dedykowany wszystkim rodzicom oczekującym na swoje maleństwo. Publikacja „Kalendarz Fasolki" stanowi fascynującą podróż przez dziewięć miesięcy. Nie tylko ułatwia przygotowania do przyjścia na świat dziecka, ale także pozwala lepiej zrozumieć jego rozwój i pogłębić z nim relację. „Kalendarz Fasolki" oprócz wartości organizacyjnej, edukacyjnej i emocjonalnej ma jeszcze jedno ważne zadanie - dzięki swojej naściennej postaci stale przypomina o sobie i zachęca do zaangażowania w okres oczekiwania na potomstwo - także przyszłego tatę!

Ciążowa przygoda z „Kalendarzem Fasolki”

Nazwa kalendarza nawiązuje do pieszczotliwego określenia, które jest często używane w stosunku do rosnącego w łonie matki dziecka - „fasolki". Celem powstania publikacji jest jednak pokazanie, że pomimo niewielkich rozmiarów, w organizmie maluszka zachodzą teraz zaawansowane procesy, które mają przygotować go do przyjścia na świat. Na każdej ze stron kalendarza odzywa się w pierwszej osobie „Głos z brzuszka", który przypomina o tym, jak rozwija się maleństwo, a także jakie są jego potrzeby na obecnym etapie. Pozwala to przyszłym rodzicom pozostawać w stałym dialogu z dzieckiem oraz zbudować z nim wspaniałą więź emocjonalną.

Każdy uwielbia opowieści o sobie …

Oprócz bogactwa praktycznych porad medycznych i dietetycznych nowa publikacja zawiera kalendarium do indywidualnego uzupełniania przez rodziców. Po okresie ciąży zamieni się ono w wyjątkowy pamiętnik, w którym zostały utrwalone niezwykłe chwile. To właśnie w kalendarzu ciąży znajdzie się miejsce na pierwsze zdjęcie maluszka (wydruk z USG), fotografię mamy, taty i rodzeństwa, oczekujących na przyjęcie nowego gościa czy opis uczuć w chwili, gdy dowiedzieli się o jego istnieniu. Kalendarz ma więc postać interaktywną - będzie on na bieżąco tworzony przez przyszłych rodziców i w każdej rodzinie będzie on jedyny i niepowtarzalny. Ponadto zawarte w nim informacje będą uzupełniane artykułami publikowanymi na stronie internetowej www.kalendarz-fasolki.pl. Tym sposobem kalendarz ścienny zamieni się w rozległą i unikatową bazę wiedzy na temat pierwszych miesięcy życia dziecka.

„Kalendarz Fasolki” - idealny prezent na święta

„Kalendarz Fasolki" otrzymał wyjątkową szatę graficzną. Stanowią ją emanujące ciepłymi tonacjami i wypełnione czułością ilustracje wykonane w technice akwareli. Dzięki temu kalendarz stanie się estetycznym elementem w każdym domu i zachęci do częstego sięgania po niego. Patronat nad publikacją objęły wartościowe media skierowane do rodziców, m.in. portal Ciążowy.pl, Parenting.pl, Ekorodzice.pl oraz dwumiesięcznik Dobra-Mama.pl. Oficjalnymi partnerami kalendarza ciąży zostali natomiast producent odzieży ciążowej Happymum.pl oraz serwis Rozkwitalnia.pl. Kalendarz można zamówić za pośrednictwem strony internetowej www.kalendarz-fasolki.pl. W ramach promocji trwającej do końca bieżącego roku jest on bezpłatnie wysyłany drogą pocztową na terenie całego kraju. Trafi on też do ściśle wyselekcjonowanych księgarń oraz sklepów firmowych Happy Mum w całej Polsce. Jego zakup warto wziąć pod uwagę planując świąteczny prezent dla przyszłych rodziców.

Więcej informacji na temat kalendarza znajdą Państwo na stronie: www.kalendarz-fasolki.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55