PRACA POŁOŻNEJ JEST BARDZO PIĘKNA, ALE TEŻ BARDZO CIĘŻKA.

Redakcja Portalu
2014-11-24
PRACA POŁOŻNEJ JEST BARDZO PIĘKNA, ALE TEŻ BARDZO CIĘŻKA.

Tylko osoba z wielkim sercem, prawdziwym powołaniem i empatią potrafi poświęcić uwagę swoim podopiecznym oraz z cierpliwością i wyrozumiałością towarzyszyć kobiecie i jej rodzinie w tych ważnych chwilach ich życia.

POŁOŻNA W SWOJEJ PRAKTYCE niezależnie od stanowiska i miejsca pracy powinna traktować kobietę oraz jej rodzinę z szacunkiem i na zasadach partnerskich, starać się poznać jej preferencje i potrzeby w zakresie sprawowanej opieki. Dla uzyskania dobrych relacji z kobietą niezbędna jest OTWARTOŚĆ NA WSPÓŁPRACĘ I WSPÓŁDZIAŁANIE, EMPATIA, CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ, które powinny stać się

WYZNACZNIKAMI PRZYJAZNEGO POŁOŻNICTWA. Zaś spokojna i wzbudzająca zaufanie postawa położnej z pewnością pomoże w łagodzeniu lęku i stresu podczas ciąży, porodu i połogu.

POŁOŻNA NA MEDAL TO AKCJA WYJĄTKOWA. Dzięki Państwa nominacjom WYBIERZEMY NAJLEPSZĄ POŁOŻNĄ W POLSCE - Położną na medal! Podziękujemy im za profesjonalną opiekę i oddanie w tych najważniejszych chwilach życia.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55