„RODZIC COACHEM SWOJEGO DZIECKA”- warsztat 9.05

Redakcja Portalu
2012-04-06
„RODZIC COACHEM SWOJEGO DZIECKA”- warsztat 9.05
Środy 14:00-16:00 Daty spotkań: 9 maja, 16 maja oraz 23 maja – cykl warsztatów z coaching rodzicielskiego. Uczestniczą Mamy i Tatusiowie z dziećmi.

„RODZIC COACHEM SWOJEGO DZIECKA” czyli świadome rodzicielstwo & coaching rodzicielski.

Cykl praktycznych spotkań z Coachingiem Rodzicielskim. Każde ze spotkań poświęcone jest odrębnemu tematowi. Zapraszamy rodziców poszukujących wskazówek jak tworzyć głęboką i mocną relację z dzieckiem. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: Jak wzmacniać wzajemne ZAUFANIE, UWAŻNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

RODZICU JEŚLI:
- Zastanawiasz się jak najlepiej wesprzeć swoje dziecko, by było pewne siebie, szczęśliwe i bezpieczne?
- Chcesz usłyszeć co ważnego dziecko mówi Twoje dziecko?
- Potrzebujesz świadomie uczestniczyć w życiu Twojego dziecka?
- Chcesz czuć się pewnie w roli Rodzica ?

Warsztaty tworzą cykl „Świadome Rodzicielstwo" a jednocześnie każdy z nich stanowi zamkniętą całość.
Uczestnictwo we wszystkich warsztatach z pewnością będzie korzystne dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli możesz tylko na pojedynczych też serdecznie zapraszamy.

Zapisz się: targówek@edukado.pl
Cena: 39 PLN za uczestnictwo rodzica i dziecka(opłata za jedno spotkanie)
Trzy spotkania 99zł(dwoje rodziców -20%) ;
Spotkanie poprowadzą: Kaja Kozłowska i Joanna Berendt

Joanna Berendt: coach, trener. Specjalizuje się w pracy z kobietami poszukującymi równowagi pomiędzy ważnymi obszarami swojego życia. (www.kobiecycoach.pl). Prowadzi sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w odnalezieniu poczucia celu, siły i pasji w wyzwaniach dnia codziennego.
W życiu ceni otwartość i ciekawość życia, bycie sobą oraz poczucie humoru. Pasjonuje ją Porozumienie bez Przemocy nie tylko jako sposób Komunikacji, ale stylu odbierania świata i nawiązywania relacji.
Ukończyła miedzy innymi kurs: The Art and Science of Coaching, Szkołę Trenerów Rozwoju Kompetencji Trenerskich oraz Studium Nonviolent Comunication. Posiada dyplom Erickson Professional Coach, a także certyfikat Zen coacha oraz trenera NLP. Prywatnie mama dwójki energicznych dzieci (3,5 i 7,5lat) oraz właścicielka psa Miśka.

Kaja Kozłowska: jest life coachem specjalizującym się w pracy z Rodzicami (www.coachingdlarodzicow.pl). Zaprasza do udziału w warsztatach wpierających potrzeby związane ze świadomym macierzyństwem, rozwojem umiejętności rodzicielskich i poszukiwaniem własnej recepty na uśmiech na co dzień. Proponuje również spotkania indywidualne.
Mama dwójki dzieci, entuzjastka życia, wielbicielka codzienności. Głęboko wierzy, że każdy ma wystarczające możliwości do spełniania swoich marzeń i to przekonanie pozwala jej wspierać Rodziców w procesie zmian i rozwoju.
Posiada dyplom ukończenia Core Essentials Fast Track Program by Corporate Coach U (CPFTP) i tytuł Coach U Graduate. Jest certyfikowanym Zen Coachem. Posiada również licencję trenerską programu Coaching Clinic. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (1997), a także dwuletnie wstępne szkolenie w Studium Psychoterapii POP. Współzałożycielka Centrum Life Coaching Polska.

 

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55