Rodzinny Piknik APETYT NA ZDROWIE

Redakcja Portalu
2015-06-10
Rodzinny Piknik APETYT NA ZDROWIE
RUCH, JEDZENIE I MYŚLENIE – to niezbędne elementy, o których należy pamiętać podczas świadomego organizowania zdrowego stylu życia. I właśnie o te trzy elementy będzie można zatroszczyć się 14 czerwca 2015 r., podczas pikniku APETYT NA ZDROWIE.

14 czerwca (niedziela) to dzień, w którym każdy mieszkaniec Krakowa będzie mógł najeść się zdrowiem do syta. W Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie (ul. Zielony Dół 4) odbędzie się Rodzinny Piknik APETYT NA ZDROWIE. Celem spotkania jest szeroko rozumiana profilaktyka zdrowia i promocja zdrowego stylu życia. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich mieszkańców Krakowa, a w szczególności rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

Gospodarzem Pikniku będzie Jerzy Stuhr, ambasador Stowarzyszenia Wspierania Onkologii Unicorn, który zaczaruje dzieci wprowadzając je w świat bajek. Atrakcją popołudnia będzie koncert Marty Bizoń, która głosem i piosenkami dociera zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Podczas Pikniku będzie można posłuchać prozdrowotnych wykładów i zażyć ruchu, który gwarantuje dużą dawkę energii i zdrowia. Odbędą się warsztaty: nordic walking, choreoterapia, Tai Chi, zdrowy kręgosłup oraz Bolly Zumba. Dzięki obecności targów Prawdziwe Produkty, piknik będzie doskonałą okazją, aby spróbować wysokiej jakości produktów naturalnego pochodzenia, regionalnych i tradycyjnych - bezpośrednio od rolników i lokalnych wytwórców.

Zachęcamy, aby wziąć ze sobą koce i spędzić to popołudnie w piknikowej, luźnej atmosferze. Najmłodszym, którzy nie gustują w przesiadywaniu na kocach - atrakcje zapewni Anikino Kraina Zabaw Dziecięcych.

Organizatorem Pikniku jest Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN we współpracy z wojewódzkim konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej dr n. med. Idą Cedrych, Krakowskim Komitetem Zwalczania Raka oraz Agencją S`ART PRODUCTION, firmami Wawel Service i Viessmann.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej:

http://unicorn.org.pl/aktualnosci/rodzinny-piknik-apetyt-na-zdrowie-14-06-2015/

oraz Facebooku: https://www.facebook.com/events/661171694015957/

Rodzinny Piknik APETYT NA ZDROWIE to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z całą rodziną na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy!
14 czerwca, godz. 11.00 - 16.00
Centrum Psychoonkologii UNICORN, ul. Zielony Dół 4 (Wola Justowska) Kraków

 

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55