Rodzinny wieczór sylwestrowy w Kinie Praha!

Redakcja Portalu
2015-12-17
Rodzinny wieczór sylwestrowy w Kinie Praha!
Wieczór sylwestrowy z dzieckiem? Kino Praha ma dla Was idealną propozycję! Przyjdź ze swoją pociechą do Kina Praha na sylwestrową zabawę z DJ’em i specjalne pokazy filmów familijnych. Zapraszamy na jedyny taki wieczór sylwestrowy w Warszawie! Stratujemy 31 grudnia o godz. 18:00!

Kino Praha już po raz trzeci zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Rodzinny wieczór sylwestrowy. 31 grudnia od godz.18.00 rozpoczniemy fantastyczną zabawę taneczną przy największych hitach muzycznych. W programie mamy również liczne zabawy i konkursy dla dzieci, poczęstunek oraz pokazy filmów dla całej rodziny. Sylwestrowy repertuar stworzyliśmy specjalnie z myślą o Waszych pociechach. Dla starszej publiczności proponujemy film „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" (2D dubbing), a dla młodszych widzów przygotowaliśmy do wyboru "Fistaszki - wersja kinowa" (pokaz przedpremierowy!) oraz „Operacja Arktyka" (pokaz przedpremierowy). Gwarantujemy szampańską zabawę w rodzinnej atmosferze i uśmiech na twarzy Twojego dziecka! Tylko w Kinie Praha masz niepowtarzalną okazję do spędzenia wieczoru sylwestrowego ze swoją pociechą. Cena biletu wynosi jedyne 40 zł!

W ramach Rodzinnego wieczoru sylwestrowego będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów:

  • Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy (2D, dubbing) - George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już w grudniu 2015 roku filmowy świat Gwiezdnych wojen powiększy się o kolejną opowieść: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat.
  • Fistaszki - wersja kinowa (animacja, dubbing, pokaz przedpremierowy) - Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu, w animowanej komedii przygodowej, wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna "Epoka lodowcowa". Gdy w klasie pojawia się nowa dziewczynka, Charlie Brown staje przed największym wyzwaniem w całym swym dotychczasowym życiu, podczas gdy jego wierny towarzysz, pies Snoopy postanawia zrealizować swoje życiowe marzenie...
  • Operacja Arktyka (2D, dubbing, pokaz przedpremierowy) - 13-letnia Julia wraz z matką i bliźniakami - Idą i Sindre przeprowadzają się do nowego miasta. To mroźna północ w Norwegii. Ich ojciec pracuje jeszcze dalej - prawie pod biegunem północnym. Dzieciaki postanawiają w tajemnicy odwiedzić ojca i zakradają się do helikoptera ratowniczego. Ale trasa lotu zostaje zmieniona i rodzeństwo ląduje na opuszczonej wyspie na dalekiej północy. Niewielki zapas jedzenia, dzika przyroda i brak kontaktu z cywilizacją sprawiają, że Julia i jej młodsze rodzeństwo muszą połączyć siły aby przetrwać w nadziei, że ratunek w końcu nadejdzie.

Spędź wieczór sylwestrowy z dziećmi w Kinie Praha!

31 grudnia (godz.18.00 - 22.00) - Rodzinny wieczór sylwestrowy
godz.18.00 - zabawa taneczna z DJ'em, konkursy + poczęstunek
godz.19.30 - seans filmowy do wyboru
Cena biletu - 40 zł

SPRZEDAŻ BILETÓW*
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

* Kino nie prowadzi rezerwacji na Rodzinny wieczór sylwestrowy

 

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55