Ruszyła III edycja projektu Świadoma Mama

Redakcja Portalu
2012-09-12
Ruszyła III edycja projektu Świadoma Mama

Bezpłatne spotkanie - Świadoma Mama

Rodzicielstwo bliskości, pokaz chustonoszenie, warsztaty prowadzone przez znakomitych ekspertów to główne założenia kolejnej edycji Świadomej Mamy, której premiera już 13 września w Warszawie.

„Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj" to hasło kolejnego cyklu spotkań ze specjalistami organizowanego przez projekt Świadoma Mama.Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć urokami macierzyństwa. Warsztaty z udziałem specjalistów: psychologa, konsultanta laktacyjnego, logopedy, instruktora chustonoszenia, propagujących naturalne macierzyństwo, to główne założenia nadchodzących wydarzeń. Uczestnicy spotkań, oprócz zdobywania wiedzy, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji, a także zapoznać się z ofertą firm przyjaznych Mamie i Dziecku.

 

Spotkania dla całej Rodziny!

Atrakcją spotkań trzeciej edycji jest mini sesja zdjęciowa, w której może wziąć udział każda uczestniczka - z brzuszkiem i maluszkiem. Na warsztaty zaproszeni są również tatusiowie, dla których wiedza na temat zdrowia Mamy i dziecka jest równie istotna. Dla dzieci, organizatorzy przygotowali specjalne miejsca zabaw:
„Z myślą o wszystkich Maluszkach towarzyszących rodzicom podczas eventów, przygotowaliśmy kąciki zabaw, w których dzieci spędzą czas pod czujnym okiem pedagoga, a rodzice w tym czasie wezmą udział w warsztatach" -tłumaczy Małgorzata Błażej z projektu Świadoma Mama.

Do końca roku odbędzie się siedem spotkań dla rodziców w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu. Wraz z nowym rokiem pojawią się kolejne miasta. Informacje na temat spotkań znaleźć można na portalu www.SwiadomaMama.pl.

A już 13 września w Hotelu Best Western Hotel Felix odbędzie się spotkanie dla rodziców z Warszawy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy i szczegółowe informacje znajdziecie na www.SwiadomaMama.pl

 

Najbliższe spotkania:

Warszawa - 13.09.2012, Kraków - 27. 09.2012, Gdańsk - 11.10.2012, Katowice - 25.10.2012, Bydgoszcz - 08.11.2012, Łódź - 22.11.2012, Poznań - 13.12.2012

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55