Spektakl “Kolor” – muzyczna podróż dla najmłodszych

Redakcja Portalu
2015-06-24
Spektakl “Kolor” – muzyczna podróż dla najmłodszych
W dniach 27 – 29 czerwca Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART zaprezentuje sztukę „Kolor” holenderskiego teatru Dansmakers Amsterdam To prawdziwa uczta dla najmniejszych fanów teatru – podróż muzyczna i gra kolorem, która porusza zarówno dzieci jak i dorosłą publiczność.

Spektakl „KOLOR" holenderskiego teatru Dansmakers Amsterdam będzie można obejrzeć w Starej Prochowni, w dniach:
27.06 sobota - godz. 11:00 i 16:00
28.06 niedziela - godz. 11:00 i 16:00
29.06 poniedziałek - godz. 10:00 i 12:00.

Biała podłoga z papieru. Siedem białych wiader. Dwóch tancerzy, ubranych na biało. Otwierają pierwsze wiadro ... Co w nim jest? Niebieska farba. A co jest w pozostałych wiadrach? Tancerze zaczynają pełzać i turlać się po podłodze. Zostawiają kolorowe znaki na papierze w kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym. Tańcząc zaczynają tworzyć kolorowy obraz wykonany nie tylko za pomocą pędzli, własnych rąk i palców, ale również za pomocą całego ciała.

KOLOR to radosny spektakl taneczny w choreografii Gai Gonnelli. W swojej pracy twórczej Gaia łączy taniec, teatr, muzykę graną na żywo oraz inne dyscypliny sztuki. Pragnie tworzyć dzieła, które będą inspirowały dzieci do korzystania z ich własnej, autonomicznej wyobraźni i samodzielnego interpretowania tego, co widzą.

Reżyseria: Gaia Gonnelli
Taniec: Gaia Gonnelli / Katerina Dietzova, Rocco Vermijs / Niels Weijer
Muzyka: Bobby Mc Ferrin and Wiebe Gotink
Czas trwania: 45 minut
Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 2-5 lat

Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu: www.takepartinart.pl. Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej: www.takepartinart.pl/kalendarz.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55