Spotkanie dla osób z problemem niepłodności w Katowicach

Redakcja Portalu
2014-06-04
Spotkanie dla osób z problemem niepłodności w Katowicach
Już 10 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie dla osób zmagających się z problemem niepłodności. W ramach grupy wsparcia na bezpłatną pomoc psychologa mogą liczyć kobiety starające się o dziecko, pary oraz małżeństwa. Organizatorem konsultacji jest Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach.

Przede wszystkim wsparcie psychiczne

Osobom zmagającym się z problemem niepłodności często towarzyszy uczucie niepewności siebie, nieakceptacja własnego ciała, napięte relacje z partnerem, a także wzajemne obarczanie się winą. Dlatego celem grupy wsparcia jest przede wszystkim udzielenie tym osobom wsparcia psychicznego. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się akceptacji, radzenia sobie z problemem oraz poznają sposoby na rozładowanie stresu.

Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać zarówno osoby dotknięte bezpłodnością, jak i te, które poddają się terapii leczenia niepłodności i zabiegowi in vitro. To okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania z osobami zmagającymi się z podobnym problemem.

Zapisz się do grupy wsparcia

Pierwsze spotkanie organizowane przez katowicką Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach odbędzie się 10 czerwca o godz. 17.30 w kompleksie Opolska 22 w Katowicach (sala konferencyjna E11, piętro I). Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca mailowo: a.iskierka@gyncentrum.pl lub pod nr tel. 535 030 835.

Źródło: Gyncentrum
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55