Szafing i Zielone Warsztaty w Bajarce - Kraków, 12.03

Redakcja Portalu
2011-03-11
Szafing i Zielone Warsztaty w Bajarce - Kraków, 12.03
12 marca 2011 w Cafe Bajarka w Krakowie obędzie się szafing i zielone warsztaty dla dzieci. Szafing czyli Wielka Wiosenna Wymiana ubranek, zabawek, książek i innych rzeczy dla dzieci to świetna okazja by pozbyć się zbędnych rzeczy wymieniając je lub odsprzedając za symboliczne kwoty oraz wyłowić lub nabyć nowe-używane produkty dla naszych pociech.

Dodatkowo przy szklance soku, herbaty lub kawy można poznać nowe osoby, porozmawiać o dzieciach i nie tylko o nich...

Należy przynieść ze sobą rzeczy na wymianę (najlepiej oznaczone kolorowymi karteczkami samoprzylepnymi z imieniem lub pseudonimem właściciela) oraz dużo dobrego humoru. Zapraszamy również kobiety w ciąży, które chciałyby skompletować wyprawkę dla swojego niemowlaka.


Podczas gdy rodzice zajmą się wymianą odzieży, dzieci zapraszamy do spędzenia czasu na przyjemnej i pożytecznej zabawie podczas warsztatów ekologicznych zabawek i eksperymentów, czyli twórczego robienia czegoś z niczego. Dowiedzą się, co w praktyce oznacza słowo „recykling"i w jaki sposób dbamy o naszą planetę.


Warsztatom towarzyszy promocja edukacyjnej serii książek dla dzieci w wieku 5-7 lat, o tematyce ekologicznej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Biobooks. Serię tworzą 4 tytuły przedstawiające 4 różne aspekty ochrony środowiska i podpowiadające, jak w domu, na co dzień wprowadzać zasady ekologicznego stylu życia - przez zabawy, rozmowy z dziećmi, wspólne działania i eksperymenty:

  • "Pstryk! Jak oszczędzać energię",
  • "Fuj! Jak mniej śmiecić",
  • "Plusk! Jak oszczędzać wodę",
  • "Uff! Jak dbać o powietrze".

Udział w imprezie jest bezpłatny!

Przed imprezą obowiązuje rejestracja pod adresem mailowym: dialog@cafebajarka.pl lub telefonicznie pod nr 782 793 939 lub 509 900 278.

Czas : Sobota 12 marca , godz.12:00 - 15:00
Miejsce : Cafe Bajarka, Kraków

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55