Szafobranko z Miastem Kobiet – baby swap

Redakcja Portalu
2011-10-03
Szafobranko z Miastem Kobiet – baby swap
Oddaj stare, weź nowe! Wymieniaj się ciuszkami zupełnie za darmo!

Szafobranko będzie przygotowane tak, aby najmłodsi Uczestnicy nie nudzili się i pozwolili swoim rodzicom spokojnie przeprowadzić wymianę.

Na miejscu zorganizowany będzie plac zabaw i opieka nad dziećmi na czas swapu. Na przybyłych Uczestników będą czekać także dodatkowe atrakcje w postaci licznych konkursów - do wygrania między innymi bilety do Teatru Groteska i gry planszowa Granna.

Szafobranko połączone będzie z akcją charytatywną na rzecz krakowskiego Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy, dlatego biletem wstępu jest oddanie na ten cel: pięciu ubranek z rzeczy przyniesionych na wymiankę i przynajmniej jednego produktu z listy najpilniejszych potrzeb Domu Małego Dziecka. Lista zamieszczona jest na http://domdziecka.net/pl, jak_nam_pomoc.php

Kto może przyjść?

Na Szafobranko może przyjść każdy rodzic, który chce wymienić się ubrankami dla dzieci do 5 roku życia. Rodzice mogą, a nawet powinni, przyprowadzić ze sobą dzieci. Zachęcamy również do wzięcia udziału w swapie kobiety w ciąży, które w łatwy sposób będą mogły skompletować potrzebne ciuszki na pierwsze miesiące życia swojego maleństwa.

Szafobranko to świetna okazja do zabawy dla małych i dużych dzieci!

CO: Szafobranko, swap, czyli bezgotówkowa wymiana ubranek, zabawek i akcesoriów dziecięcych.

GDZIE: w Krakowie, w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT) ul. Powiśle 11.

KIEDY: 22 października 2011 roku (sobota) o godzinie 10.00

ZAPISY: Wypełnij formularz. Uwaga - liczba miejsc ograniczona!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

magda
2011-10-04

No ciekawe. Może się wybiorę. Byłam już kiedyś na takim swapie, ale dla kobiet a nie dla rodziców i było naprawdę fajnie. Ludzie wcale nie przynoszą starych,zniszczonych ubrań a oryginalne rzeczy. Mam pozytywne doświadczenia związane z takimi imprezami.

~magda

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55