Targi Happy Baby – aktywny weekend dla rodziny

Redakcja Portalu
2015-10-07
Targi Happy Baby – aktywny weekend dla rodziny
Niespotykane produkty, bezpłatne badania USG 3D, kreatywne animacje i szkolenia ekspertów dla rodziców. Już 17 i 18 października w Poznaniu odbędą się Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci Happy Baby!

Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 14 Poznań od : 2015-10-17 do : 2015-10-18

Rodziny obecne na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą miały okazję zapoznać się m.in. z najnowszą ofertą zabawek, ubranek, wózków czy kosmetyków. Na ekspozycji wiele firm zaprezentuje produkty ekologiczne i rozwijające kreatywność u najmłodszych. W strefie zakupowej zostaną utworzone szerokie alejki między stoiskami, które zapewnią komfort rodzicom z małymi dziećmi. Dodatkowo powstanie strefa matki, gdzie będzie można przewinąć malucha.

Niezapomniana zabawa!

Oprócz stoisk wypełnionych po brzegi zabawkami, dzieci wraz z opiekunami są zaproszone do udziału w licznych aktywnościach: rozwijających animacjach czy zawodach piłkarskich pod okiem trenerów z Akademii Reissa. Maluchy będą mogły również wyszaleć się w strefie zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach, karuzeli weneckiej i basenie z piłeczkami. Odwiedzając targi Happy Baby nie można pominąć ekspozycji Targów HOBBY i Aqua&Zoo, które znajdują się w pobliskich halach wystawienniczych. Będzie tam można pograć i kupić gry planszowe, zobaczyć olbrzymie makiety, a także poznać egzotyczne i domowe gatunki zwierząt.

Darmowe szkolenia i badania

Targi Happy Baby są wyjątkową okazją, aby wziąć udział w licznych spotkaniach z ekspertami współpracującymi z projektem Świadoma Mama. Moderatorem szkoleń będzie znana aktorka Paulina Holtz. Na scenie wystąpi między innymi ratownik medyczny, który pokaże jak krok po kroku udzielić dziecku pierwszej pomocy. Rodzice dowiedzą się w jaki sposób można samodzielnie ocalić zdrowie a nawet życie małego dziecka np. w przypadku zakrztuszenia.

Podczas kilkunastu spotkań z publicznością wystąpią również: psycholog, doradca chustonoszenia, instruktor masażu Shantala, fizjoterapeutka, dietetyk, instruktor fitness, logopeda, stomatolog, położna, doradca laktacyjny, kosmetolog i pomolog. Aby uczestniczyć w wykładach wystarczy przyjść do strefy wykładowej o wybranej godzinie - wstęp jest bezpłatny dla uczestników targów i nie obowiązują żadne zapisy.

Ciekawym punktem programu dla kobiet w ciąży będzie możliwość przeprowadzenia badań USG 3D w zaaranżowanym gabinecie na stoisku Ginekologiczno-Położniczyego Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Tu również liczy się kolejność zgłoszeń.

Wymiana ubranek – Mami Babi Targi

Drugiego dnia targów Happy Baby (18 października, niedziela) wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w akcji wymiany ubrań i akcesoriów dziecięcych oraz ciążowych. Chęć uczestnictwa należy zgłosić przy kasach biletowych, gdzie będzie wydawana specjalna karta wstępu dla wystawców Mamiego Babiego Targu. Pozostałe osoby, zainteresowane wyłącznie kupnem używanych skarbów mogą wejść na podstawie standardowego biletu wstępu na targi Happy Baby.

Wstęp na ekspozycję targów Happy Baby, Aqua&Zoo oraz HOBBY jest możliwy w ramach jednego biletu!

Szczegóły wydarzenia: www.happybaby.mtp.pl

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55