Targi MOJE DZIECKO - Wszystko dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do lat 10!

Redakcja Portalu
2011-08-22
Targi MOJE DZIECKO - Wszystko dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do lat 10!
Targi Moje Dziecko są największym wydarzeniem branży dziecięcej w Polsce. Impreza organizowana przez firmę Multiexpo odbędzie się już po raz czwarty. Każda edycja przyciąga coraz większą liczbę odwiedzających, na których czeka wiele atrakcji i zabawy. Najważniejszymi uczestnikami Targów Moje Dziecko są dzieci, które zawsze żywo i z zainteresowaniem reagują na przyjazną atmosferę imprezy.

Targi Moje Dziecko to największe wydarzenie branży dziecięcej w Polsce.

Juz od trzech lat, firma Multiexpo, organizuje rodzinną imprezę, która cieszy się zainteresowaniem wśród wystaców oraz obecnych i przyszłych rodziców. Podczas dwudniowych targów, swoje produkty i usługi prezentują marki związane ze zdrowiem, edukacją, higieną, bezpieczeństwem, zabawkami, odzieżą, żywnością, sportem, ciążą, akcesoriami dziecięcymi, a także produktami ekologicznymi. Z roku, na rok wystawców jest coraz więcej - w najbliższej warszawskiej edycji, swoje stoiska będzie miało około 130 wiodących firm i instytucji. Oprócz producentów, dystrybutorów i sklepów, na targach prezentują się także żłobki, przedszkola, szkoły językowe, firmy oferujące usługi dla dzieci i rodziców oraz fundacje.

Targi Moje Dziecko cieszą się ogromną popularnością odwiedzających.

W poprzednich edycjach, zachęciliśmy do udziału w imprezie ponad 12 tysięcy rodzin, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. Rodzice mogą wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach medycznych, ciekawych szkoleniach, warsztatach i pokazach, jak również zrobić zakupy w promocyjnych cenach.

Na dzieci natomiast, czeka wielki dmuchany plac zabaw, pokaz baniek mydlanych, zabawy z klaunami i innymi wesołymi animatorami, warsztaty, sesja zdjęciowa i casting, a także wiele konkursów i zabaw na scenie.

Na imprezie goszczą także znane mamy - Reni Jusis prowadzi warsztaty ekologicznego rodzicielstwa, Edyta Jungowska - czyta dzieciom przygody Pippi Langstrumpf, a Dorota Zawadzka radzi jak być mądrym rodzicem.

Podczas targów przyznawane są także prestiżowe nagrody dla wystawców - Medale Targów. Nagroda ta jest o tyle ważna, że przyznawana przez konsumentów. To właśnie odwiedzający targi, wypełniając specjalnie przygotowane formularze, wybierają te produkty, które ich zdaniem zasługują na miano najbardziej przyjaznego dziecku i rodzicom.

Targi Moje Dziecko to impreza warta zauważenia. Zapraszamy wszystkich wystawców oraz rodziny z dziećmi, które chcą ciekawie spędzić wolny czas.

Mnóstwo atrakcji dla całej rodziny! 27 i 28 sierpnia w Warszawie

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a, Hala Torwar

Źródło: Targi Moje Dziecko
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55