Teatrzyk Pluszaków w IKEA Janki

Redakcja Portalu
2014-12-03
Teatrzyk Pluszaków w IKEA Janki
Czerwony Kapturek i Żabi Książę to tytułowi bohaterowie niezwykłych baśni, których będzie można spotkać podczas „Teatrzyku Pluszaków“ w IKEA Janki. Te dwie wzruszające historie zostaną zaprezentowane wszystkim maluchom i ich rodzicom już w najbliższą sobotę 6 grudnia, w godzinach 11.00 – 16.00 w Dziale Dziecięcym na pierwszym piętrze sklepu IKEA Janki. Wstęp jest bezpłatny.

Baśniowy świat, pełen kolorowych postaci, magicznych mocy i cudownych zdarzeń będzie na wyciągnięcie ręki maluchów, które odwiedzą w najbliższą sobotę IKEA Janki. Wszystko za sprawą mikołajkowego „Teatrzyku Pluszaków", w którym zostaną zaprezentowane historie braci Grimm: „Żabi Książę" oraz „Czerwony Kapturek". Znakomita gra aktorska i urzekające „żywe" pluszaki sprawią, że nawet najbardziej wymagający widzowie będą mogli przenieść się do zaczarowanej krainy baśnii.

„Teatr Pluszaków" to inicjatywa IKEA Janki, która promuje ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu oraz rozwijanie i zachęcanie do kontaktu ze sztuką od najmłodszych lat. Przedstawienia zostały odpowiednio skonstruowane - bez wyraźnego podziału na scenę i widownię, dzięki czemu mali widzowie będą mogli włączyć się do spektaklu i wspólnie z aktorami przeżyć prezentowaną historię. Pierwsze przedstawienie rozpocznie się o godzinie 11.00, kolejne będą odbywały się o każdej pełnej godzinie, czyli o 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00.

Przedstawienia mają przypomnieć o trwającej ogólnoświatowej akcji IKEA i UNICEF „Pluszaki dla Edukacji". Z każdej zakupionej maskotki, 1 euro przeznaczone zostanie na edukację dzieci z najuboższych krajów świata.
________________________________________
Więcej informacji udziela:
Nelly Osiecka
nelly.osiecka@ikea.com

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55