The Little Big Club – Ulubieńcy dzieci

Redakcja Portalu
2011-08-31
The Little Big Club – Ulubieńcy dzieci
Już w listopadzie najsympatyczniejsze postaci z kreskówek pojawią się na jednej scenie, by porwać dzieci do wspólnej zabawy. The Little Big Club - Ulubieńcy Dzieci, brytyjski hit dla najmłodszej widowni, zostanie pokazany w Polsce po raz pierwszy. Specjalnie na tę okazję przygotowano polską wersję językową. Spektakle odbędą się w Warszawie i Gdyni.

The Little Big Club – Ulubieńcy dzieci to 90-minutowy spektakl muzyczny dla całej rodziny!

The Little Big Club to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć razem, na jednej scenie, ulubione postaci z bajek, a wśród nich: pracowity Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, pomysłowy Strażak Sam, parowóz Tomek i jego przyjaciele, uwielbiający zabawę pingwinek Pingu, a także niezwykle przyjazny tyranozaurus rex - Barney. Towarzyszyć im będą członkowie zespołu muzycznego The Little Big Club. Wszyscy oni przeniosą publiczność do świata kreskówek, dobrze znanych dzieciom piosenek, ciekawej choreografii i pobudzającej wyobraźnię scenografii. Najmłodsi będą mogli nie tylko spotkać ulubionych bohaterów, ale także tańczyć z nimi i śpiewać. Wrażenia na długo pozostaną w pamięci dzieci, a - dzięki wysokiemu poziomowi produkcji - rodzice i opiekunowie będą się bawić niemal tak samo dobrze jak ich pociechy.

Organizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna PARADAM, od lat promująca w Polsce wydarzenia artystyczne na najwyższym poziomie (m.in. koncerty Jana Garbarka, Diany Krall, Chrisa Botti, Leonarda Cohena czy Elvisa Costello).

Tym razem, Agencja przygotowała spektakl, na równie wysokim poziomie, ale skierowany do młodszej widowni, znane widzom na całym świecie przedstawienie: The Little Big Club - Ulubieńcy dzieci.

Bilety na spektakl dostępne są na portalu: www.paradam.pl oraz w salonach Empik, Saturn, Media Markt i Ruch.

Terminy :

  • 12 listopada, godz. 14.30 i 18.00
  • 13 listopada, godz 14.30 i 18.00

Szczegółowe informacje: www.ulubiency-dzieci.pl. Bilety w cenie: 150, 120, 90, 70, 50 zł

 

Źródło: Ulubieńcy Dzieci
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55