Tour Kocham Rowerek - Wyścigi Rowerkowe we Wrocławiu!

Redakcja Portalu
2014-05-12
Tour Kocham Rowerek - Wyścigi Rowerkowe we Wrocławiu!

Wszystkie dzieci na start!

Już 18 maja Tour Kocham Rowerek - Wyścigi Rowerkowe we Wrocławiu!

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych.
Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

We Wrocławiu spotykamy się 18 maja o godz. 10.00 w Parku Tołpy!

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze, w związku z czym przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom.
Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego.

Zachęcamy całe rodziny do wykorzystania w dzień imprezy roweru jako środka transportu. Ściągnijcie aplikację endomondo, weźcie swoje rowery, włączcie liczniki i przyjedźcie na imprezę. Pochwalcie się liczbą wspólnie przejechanych kilometrów na profilu akcji http://www.endomondo.com/event/gW_jlz_-vTw

Na Tour Kocham Rowerek zaprasza Bank BGŻ, który od lat popierając inicjatywy rowerowe, promuje rower jako zrównoważony środek transportu, a także zdrowy i przyjemny sposób na rekreację. Szczególną zaś uwagę poświęca najmłodszym rowerzystom i ich bezpieczeństwu w ruchu drogowym. W tym roku Bank BGŻ przekaże wszystkim zawodnikom odblaski na rower poprawiające ich widoczność na drodze.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Zobaczcie zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=DZ1lKMme858

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55