Trends 4 Kids Targi mody i akcesoriów dla mamy i dziecka

Redakcja Portalu
2018-03-26
Trends 4 Kids Targi mody i akcesoriów dla mamy i dziecka
„Trends 4 Kids” to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Podczas targów będzie można kupić m.in. akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki oraz ubrania dla dzieci od polskich projektantów. Będzie można zobaczyć i kupić produkty z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu. Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.

Cztery strefy

14 kwietnia Mała Hala TAURON Areny Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz w centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Strefa shoppingu

W tej strefie będzie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Będzie tutaj można znaleźć oryginalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki. Organizatorzy zapowiadają, że osoby, które zrobią zakupy na targach w podziękowaniu zostaną zaskoczone miłym prezentem.

Strefa zabawy

W tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie magicznie, chemicznie, egzotycznie, sensorycznie i matematycznie. Dzieciaki mogą liczyć na szaleństwa z animatorami, warsztaty teatralne i kukiełkowe kreacje oraz spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. Zabaw manualnych i gier logicznych także nie zabraknie

Strefa świadomego rodzica

Zarówno rodzice jak i osoby, które oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień. Będą mogli skorzystać z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa chilloutu

To strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach, które zapewnią organizatorzy.

Dodatkowe informacje: http://www.trends4kids.pl/, https://web.facebook.com/Trends4KidsFair/.

 

Źródło: http://www.tauronarenakrakow.pl/wydarzenia/trends-4-kids-mala-hala-tauron-areny-krakow/

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55