Urodziłam życie - Warszawa 2 luty

Redakcja Portalu
2011-01-24
Urodziłam życie - Warszawa 2 luty
Niedawno urodziłaś dziecko. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.

Niedawno urodziłaś dziecko. Twój świat stanął na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?


Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy. Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia.


Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte.

Cykl obejmuje 10 spotkań, w środy od 12.30 do 14.00. Od drugiego spotkania grupa jest zamknięta.

Termin: Zajęcia będą odbywać się w środy, od 12.30 do 14. Pierwsze spotkanie 2 lutego 2011.

 

Zgłoszenia i informacje: m.bylka-gorska@stopociech.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 0 883 394 191
W zgłoszeniu bardzo prosimy o podanie wieku dziecka i nr telefonu kontaktowego.

W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

 

Prowadzące:

Magda Bylka-Górska - ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz Szkołę Psychoterapii KCP. W „Stu Pociechach" prowadzi grupy dla mam i warsztaty dla rodzicow. Mama trzech dziewczynek: Julki, Jagody i urodzonej ostatniej jesieni Łucji.


Katarzyna Dołęgowska-Urlich - absolwentka animacji kultury UW, Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego i Szkoły Trenerów. Współzałożycielka „Stu Pociech", przekonana o sile jaką daje grupa. Mama Maćka, Hanki i Jaśka.

 

 

Źródło: Sto pociech
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55