V edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge w CH Blue City

Redakcja Portalu
2015-12-01
V edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge w CH Blue City
W dniach 5-6 grudnia 2015r. zapraszamy na niezwykły weekend pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas V edycji Kids Challenge ponad 1000 młodych tancerzy Egurrola Dance Studio będzie rywalizowało o medale, puchary i nagrody.

W sobotę odbędzie się Wielki Turniej Tańca. Na scenie wystąpią dzieci już od 3-go roku życia, które zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip-hop, videoclip dance, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. Występy tancerzy Egurrola Dance Studio wzbogacą wyjątkowe pokazy mody, prezentacje tancerzy z mistrzowskich zespołów Egurrola Dance Studio oraz animacje i konkursy z nagrodami dla publiczności.

W niedzielę młodzi tancerze Egurrola Dance Studio zaprezentują swoje umiejętności na Festiwalu Tańca Barbie, który poprowadzi Agustin Egurrola! Tego dnia całe CH Blue City wypełnią dźwięki najbardziej znanych piosenek z filmów o przygodach Barbie, a na scenie wystąpi SASZAN - jedna z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia. Dodatkową atrakcją będzie także wyjątkowy konkurs „Zostań Rockową Księżniczką" na najlepszą stylizację.

„Turniej Kids Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych" - mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali zarówno swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie, te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami - potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje" - kontynuuje.

W ten wyjątkowo roztańczony weekend przygotowaliśmy dla widzów mnóstwo niespodzianek i atrakcji. W programie miedzy innymi:

  • Wielki Turniej Tańca dla dzieci
  • konkurs „Zostań Rockową Księżniczką"
  • występ SASZAN
  • pokazy mody
  • animacje taneczne dla publiczności
  • konkursy z nagrodami

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Kids Challenge. Dla wielu z nich to ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń o występach na wielkiej scenie.

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com/kids-challenge.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55