W marcu zapraszamy na Warszawskie Dni Rodzinne Prudential

Redakcja Portalu
2015-03-12
W marcu zapraszamy na Warszawskie Dni Rodzinne Prudential
Mieszkańcy stolicy nie mogą narzekać na nudę. Oferta miejskich instytucji oraz prywatnych placówek zwiększa się z dnia na dzień, pozostawiając szeroki wachlarz wyboru wszystkim warszawiakom. Szczególnie ważne okazują się propozycje dla rodzin, które wspólnie spędzają czas wolny poza domem. Warszawskie Dni Rodzinne Prudential to projekt przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę, za którym kryje się wyjątkowy weekend mający na celu pokazanie rodzicom, jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc.

Formuła Dni Rodzinnych jest zbliżona do Nocy Muzeów - to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne otworzą się na warszawskie rodziny, przygotowując darmowe warsztaty, animacje, pokazy oraz moc innych atrakcji.

W ramach bezpłatnych zajęć, które odbędą się w dniach 13-15 marca, organizatorzy zapraszają m.in. do Matplanety, która zaprzyjaźni uczestników zajęć z programowaniem i matematyką; Funiversity pomoże odkrywać tajemnice świata biologicznego, chemicznego oraz astrologicznego; w Akademii Szybkiej Nauki dzieci poznają m.in. jak wykonać druk 3D, a lekcje malowania martwej natury pastelami zostaną przeprowadzone przez W Trakcie, Restaurację i Klub Pełen Zajęć. Taniec i muzykę najmłodsi będą mogli poznać dzięki Studiu Art Dance Complex. Na niepowtarzalne eksperymenty chemiczne oraz warsztaty architektoniczne zaprasza Biocultura w ramach Bioculturalnego Zawrotu Głowy. Klubokawiarnia Słowo Daje proponuje warsztaty ze sztuki cyrkowej, a Trio żłobków: Dobre Duszki, Zaczarowany Melonik oraz Magiczna Kraina przygotowały serię różnorodnych animacji w swoich punktach. Fundacja Happy Feet zaprasza na zajęcia taneczno-umuzykalniające do Studia Tańca Spin Freekies. Taniec towarzyski oraz Mom and Baby Dance przybliży Elite Dance. Helen Doron zaprasza do dziesięciu placówek w różnych dzielnicach na warsztaty językowe.

Jednak to nie wszystko! Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej miasta, fundacja zaprasza na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 15 marca w godzinach 11-15, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany na ulicy Lindego 20 (przy metrze Wawrzyszew). Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci animacji, warsztatów oraz konkursów z nagrodami. Maluchy obejrzą swoje ulubione edukacyjne programy w „Kinie Przedszkolaka" telewizji MiniMini+, sprawdzą swoją wiedzę i spotkają się z Rybką MiniMini. Dla rodzin spragnionych przygody przewidziano rozmowę ze słynnymi podróżnikami, Klanem Kobusów, właścicielami portalu www.malypodroznik.pl. Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zaprezentuje specjalną ofertę letniego wypoczynku dla dzieci przy Mega Twisterze, a Stena Line wymaluje dzieciom piękne buźki, gwaratunjąc przy tym zniżki na swoje wyjazdy. ALPINO nauczy uczestników pikniku tworzenia wyjątkowych świątecznych kartek. Degustację przepysznych soków przygotuje firma Poloniak, producent ekologicznych napojów dla dzieci. Wspólnie z nimi poprowadzimy akcję "Nie wciskamy dzieciom kitu", która pomaga dokonać wyboru - co kupić, żeby w domu było zdrowo i pysznie.

Z każdą kolejną edycją Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential zwiększona zostaje oferta zabaw dla uczestników wydarzenia. Serdecznie zapraszamy nie tylko do skorzystania z samych atrakcji, ale też do głosowania w plebiscycie Statuetka Warszawskiej Rodzinki Prudential, który rozpoczął się 10 lutego. Organizatorzy nawołują: wspólnie nagradzajmy miejsca przyjazne rodzinie!

Współorganizatorem i patronem Warszawskich Dni Rodzinnych jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Warszawskie Dni Rodzinne Prudential i Wielki Piknik Rodzinny Prudential, promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Projekt odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Więcej informacji na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl oraz na profilu: https://www.facebook.com/warszawskiednirodzinne?ref=ts&fref=ts

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55