Wakacje w kinie Praha.

Redakcja Portalu
2013-06-17
Wakacje w kinie Praha.

Kino zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Wakacje w Kinie Praha. Podczas lata w Kinie Praha odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z ciekawymi warsztatami dla dzieci. Od 1 lipca do 31 sierpnia pokażemy m.in.: „Uniwersytet potworny", „Smerfy 2", „Mambo, Lula i piraci", „Tajemnica zielonego królestwa", „Thor ratuje przyjaciół", „Krudowie" i wiele innych. Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 zapraszamy na artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci m.in.: warsztaty plastyczne, taneczne, teatralne, yoga dla dzieci czy warsztaty językowe.

Warsztaty dla dzieci

  • warsztaty plastyczne - W kąciku malucha dzieci będą malować, rysować, wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle itd.
  • warsztaty teatralno-taneczne - Podczas warsztatów dzieci nauczą się elementów scenicznych, będą pracować nad tekstem, wykorzystywać emocje i ruch ciała w zabawie, odgrywać scenki teatralne. Organizatorem zajęć jest All-fredka Sylwia Bocian.
  • warsztaty jogi dla dzieci - Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której dzieci nabywają koordynację ruchu, ale także umiejętności koncentracji i poprawnego oddechu. Na poziomie fizycznym joga rozwija u dzieci zręczność i elastyczność, ćwiczy prawidłową postawę ciała. Organizatorem warsztatów jest Szkoła Yoga.Ma.
  • warsztaty językowe - angielski dla dzieci - To zajęcia wypełnione zabawą, podczas której dzieci uczą się języka w przyjemnej atmosferze pełnej wesołych piosenek, gier i zabaw, angażującej wszystkie zmysły dzieci. Zapraszamy na zajęcia angielskiego poprzez zabawę. Organizatorem zajęć jest Centrum Językowe Together.
  • warsztaty muzyczne - Na warsztatach dzieci pochłoną smakowite dźwięki muzyki klasycznej, ale i nie tylko. Nie zabraknie kształcących zabaw przy muzyce na żywo. Podczas bajecznej opowieści dzieci zapoznają się z nowymi instrumentami. Będziemy ćwiczyć m.in.: skupienie, pamięć, koordynację słuchowo-ruchową, poczucie przestrzeni i rytmu. Organizatorem zajęć jest Filharmonia Rozwoju.
  • warsztaty teatralne - Podczas warsztatów dzieci będą mogły poznać tajniki sztuki teatralnej: elementy dykcji, podstawy pantomimy oraz elementy techniki pracy z ciałem. Organizatorem zajęć jest Czwarta Ściana.
  • warsztaty plastyczno-recyclingowe - Plastyczne warsztaty kreatywne, pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recycling-owych rozwijają wyobraźnię, poszerzają horyzonty manualne, a także uczą, jak żyć w zgodzie z naturą. Wykorzystując materiały przyjazne środowisku, dzieci wyczarują coś niesamowitego! Organizatorem warsztatów są Fraszki Igraszki.
  • warsztaty edukacyjno-zabawowe - Podczas warsztatów dzieci same będą mogły przeprowadzić eksperymenty, wcielić się w ulubionych bohaterów z bajek, przez co wzbogacają kreatywność myślenia. Warsztaty uczą przez zabawę. Dlatego dzieci wszystko szybko i łatwo zapamiętują. Ponadto, na zajęciach podopieczni wszystko robią samodzielnie. Organizatorem zajęć jest Podróżnik, wyprawa w świat nauki.
  • warsztaty edukacyjno-plastyczne - Warsztaty te to przygoda, zabawa, a zarazem edukacja dla dzieci. Najmłodsi poznają świat książek, ożywiają pchełki, zaprzyjaźniają się z Zuzią, tworzą magiczne zabawki recyclingowe. Organizatorem warsztatów jest Tashka.
  • Poranki muzyczno - filmowe „Tańcograjki" oraz poranki teatralno - filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk. Podczas poranków muzyczno - filmowych „Tańcograjki" dzieci mają okazje poznać dawne instrumenty, natomiast podczas poranków teatralnych "Teatrzyk Raz-Dwa-Trzyk" prezentuje spektakle teatru lalek z muzyką na żywo. Po spotkaniach odbywają się projekcje bajek. Zapraszamy w sobotę i niedzielę o godz. 10.30 na poranki dla dzieci.

Szczegółowy program na www.kinopraha.pl

Ceny biletów:
- 10 zł - cena dotyczy bajek od poniedziałku do piątku, które zaczynają się od godz.10.00-10.30
- 15 zł - „Tańcograjki" (sobota) oraz poranki teatralno-filmowe (niedziela)

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55