Wakacje z Krokodylkiem

Redakcja Portalu
2010-07-27
Wakacje z Krokodylkiem
W związku ze zbliżającym się latem oraz okresem wakacyjnym zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia wakacji z Krokodylkiem pod hasłem CIEKAWSKI KROKODYLEK. Dzieci w ramach miesięcy tematycznych będą miały zajęcia plastyczne, muzyczne, gry i zabawy w terenie oraz czas na zabawy dowolne i realizowanie własnych pomysłów. Zapraszamy dzieci, których przedszkola są zamknięte w okresie wakacyjnym, a także dzieci, które chcą ciekawie spędzić czas wakacyjny.

Miejsce: Warszawa (Reguły / Michałowice)

CIEKAWSKI KROKODYLEK proponuje:

  • LIPIEC - ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK - dzieci udadzą się w magiczną podróż po świecie bajek i baśni; poznają zupełnie nieznane do tej pory historie o zamkach, rycerzach i księżniczkach; wcielą się w bajkowe postacie, odkryją, że dobro zawsze zwycięża nad złem. Pamiętajmy, że bajki w niezwykły sposób rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i uwrażliwiają je.
  • SIERPIEŃ - WIELKA PODRÓŻ Z KROKODYLKIEM - dzieci wyruszą w wielką wakacyjną podróż, będą poznawać różne kontynenty i kraje, spróbują same przygotować różne egzotyczne potrawy. Będziemy poznawać ludzi żyjących w różnych stronach świata, poznawać ich obyczaje oraz zwyczaje. Zajęcia te będą miały na celu uświadomić dzieciom jak ogromny jest świat, jak wiele w nim różnorodności, ciekawych miejsc, osób, a także zróżnicowanych zwyczajów.

Koszt zajęć:

  • opłata tygodniowa - pobyt + wyzywienie 280 PLN
  • opłata miesięczna - pobyt + wyżywienie 960 PLN


Zapisy pod numerem 790-860-990 lub 509-804-440 lub e-mailem krokodylek@krokodylek.edu.pl

Źródło: Krokodylek
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

zabka300
2010-07-29

Szkoda, że czegos takiego nie ma w innych miastach Polski :-)

zabka300

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55