Warsztaty Baby Signs® - MIGUSIE® - język znaków dla niemowląt i małych dzieci

Redakcja Portalu
2011-07-22
Warsztaty Baby Signs® - MIGUSIE® - język znaków dla niemowląt i małych dzieci
Trudność z komunikacją z malutkim dzieckiem, niemowlakiem to często duży problem dla rodziców, z utęsknieniem czekamy kiedy będziemy mogli sobie z naszą pociechą porozmawiać, dowiedzieć się czego chce, co lubi a czego nie, dlaczego płacze…?

Dzięki znakom migowym dla niemowląt słyszących Baby Signs® - Migusie® staje się to bardzo realne, możemy zacząć porozumiewać się ze swoimi dziećmi zanim zaczną mówić.

I nie są to tylko pobożne życzenia, program, który od ponad 25 lat jest realizowany na całym Świecie stwarza taką możliwość. Wyniki badań wykazują jednoznacznie, że wpływa on korzystnie na rozwój intelektualny, językowy oraz społeczno-emocjonalny dzieci. Migusie® to proste gesty służące do opisywania przedmiotów, potrzeb i uczuć maluszka, który nie potrafi jeszcze przekazać tego samego słowami.

WARSZTATY Baby Signs® - MIGUSIE®

Warsztaty trwają dwie godziny, są skierowane do Rodziców i Opiekunów Dzieci w wieku od 0 do 2,5 roku oraz do przyszłych Rodziców i Opiekunów. Zapraszamy również Babcie, Dziadków i wszystkich innych członków Rodziny i Przyjaciół, którzy chcą "rozmawiać" z Maluchem i świetnie się bawić. Podczas warsztatów Uczestnicy dowiadują się kiedy, jak i w jaki sposób uczyć Dzieci Migusiów?, jakie są korzyści z porozumiewania się z Maluchem, oraz wiele innych wiadomości, które wpłyną korzystnie na relacje z Dzieckiem.

W cenę warsztatów wliczony jest ZESTAW materiałów, który zawiera wszystko, co jest niezbędne, by rozpocząć naukę Migusiów® w domu:

  • ilustrowany Przewodnik, który krok po kroku wprowadzi was w tajniki języka znaków dla niemowląt
  • płytę DVD z wprowadzeniem do programu Baby Signs®
  • płytę DVD dla Dzieci „Moje ulubione Migusie®"
  • notesik „Podręczne Migusie®"- alfabetyczny zestaw najbardziej przydatnych znaków, z magnesem do umieszczenia w widocznym miejscu w domu
  • 4 tematyczne książeczki w twardej oprawie:

a) "Migusie® przy jedzeniu"
b) „ Migusie® do snu"
c) „Migusie® do kąpieli"
d) „Migusie® - ulubione zwierzątka"

Warsztaty prowadzi Certyfikowany Niezależny Instruktor Programu Baby Signs® - MIGUSIE®

Warsztat wraz z Zestawem startowym to koszt - 180 zł od osoby lub 200 zł od pary, sam Zestaw startowy - 140 zł

Zapisy i informacje 42 633 44 00 lub biuro@malyindex.pl
Istnieje możliwość przeprowadzenia Warsztatów w innej lokalizacji niż siedziba małego INDEX'u - szczegóły ustalamy indywidualnie
Adres 93-036 Łódź, ul.Pabianicka 14 lok. 4

Źródło: Mały Index
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55