Warsztaty Chustowe w Bam Bam Studio - Warszawa, 25.03

Redakcja Portalu
2011-03-21
Warsztaty Chustowe w Bam Bam Studio - Warszawa, 25.03
Od kilku już lat na ulicach polskich miast można spotkać mamy (a nierzadko i tatusiów) obwiązanych chustami, w których noszą swoje maleństwa. Początkowo obraz ten dziwił, dziś jest niemal tak samo popularny, jak widok rodzica z wózkiem.

Zapraszamy rodziców raczkujących w świecie chust, jak również miłośników chustonoszenia, którzy pragną poszerzać i doskonalić swoje umiejętności oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

Czy warto nosić? Jak bezpiecznie nosić dziecko? Jak dobrać odpowiednią chustę? Czy i kiedy używać nosidła? Jakie wiązania chusty będą najlepsze dla dziecka? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatów chustowych.

Serdecznie zapraszamy na organizowane w Bam Bam Studio zajęcia dla rodziców, tych obecnych, jak również tych dopiero spodziewających się dziecka.

Warsztaty chustowe odbywają się w dwóch grupach, podczas których omawiane są ważne zagadnienia dotyczące noszenia dzieci w chuście oraz poszczególne techniki wiązań.

Poszczególne grupy :

I. Mamy w ciąży oraz rodzice dzieci w wieku od 0 do 3 miesięcy

Warsztaty skierowane są do rodziców małych dzieci lub oczekujących na narodziny dziecka, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z chustą.

Podczas spotkania omówimy i przećwiczymy dwa wiązania. Pierwszym z nich będzie kangurek z przodu. Następnie zagłębimy technikę wiązania kangurka na biodrze. Zaletą obu wiązań jest wspieranie prawidłowego rozwoju kręgosłupa i stawów biodrowych dziecka. Zarówno kangurek z przodu, jak również na biodrze pozwala na noszenie dzieci już od pierwszych tygodni życia.

II. Rodzice dzieci w wieku od 3 miesięcy

Celem warsztatu jest pokazanie rodzicom praktycznej i przydatnej metody wiązania chusty jaką jest plecak prosty. Najpóźniej w 4-5 miesiącu życia dobrze jest zacząć nosić dziecko na plecach, tak by dziecko mogło patrzeć w kierunku, w którym rodzic się porusza. Jest to pozycja, która sprzyja właściwej integracji zmysłów.


Istnieje możliwość zamówienia konsultacji indywidualnych, po uprzednim ustaleniu terminu i miejsca spotkania. Konsultacje mogą odbyć się zarówno w pracowni Bam Bam Studio, jak również w domu.

Cennik :

  • pojedyncze warsztaty - 79 zł (rodzic i dziecko), 125 zł (dwoje rodziców i dziecko) w tym 23% VAT
  • konsultacje indywidualne w Bam Bam Studio - 85 zł/1 h (w tym 23% VAT)
  • konsultacje indywidualne w domu zamawiającego - poniedziałek - piątek - 165 zł/1,5 h* (w tym 23% VAT), sobota - niedziela - 245 zł/1,5 h* (w tym 23% VAT)

* Cena dotyczy dojazdu w następujących dzielnicach: Ursynów, Wilanów, Mokotów, Sadyba, Nowa Iwiczna, Józefosław. Możliwy jest również dojazd do innych dzielnic Warszawy - w tym przypadku cena może różnić się w zależności od lokalizacji oraz czasu dojazdu i jest ustalana indywidualnie.


Informacje i zapisy : www.bambamstudio.pl, info@bambamstudio.pl lub 603-11-70-40

Źródło: Bam Bam Studio
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55