Warsztaty chustowe - Warszawa

Redakcja Portalu
2010-11-14
Warsztaty chustowe - Warszawa
Spodziewacie się dziecka? Wasze maleństwo jest już na świecie a ciągle chce być na rękach? A może cierpi z powodu kolek? Nosicie w chuście, ale nie jesteście pewni czy wszystko robicie dobrze? Sama instrukcja wiązania to za mało? Zapraszamy na warsztaty chustowe!

WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

17.11.2010, godz. 11:30 - 13:30
Rodzice w ciąży i dzieci, które jeszcze nie były noszone, lub zaczynają przygodę z noszeniem.
Podczas zajęć dowiecie się, czym się różni chusta kółkowa od elastycznej, a ta od tkanej.
Nauczymy się wiązania chusty tkanej, dobrego od pierwszych dni życia, a także wspólnie przekonamy się dlaczego noszenie jest ważne i bezpieczne dla niemowląt.

WARSZTATY CHUSTOWE DLA ZAAWANSOWANYCH

17.11.2010, godz. 12:30 - 14:30
Ćwiczymy różne sposoby wkładania dziecka na plecy, dwa wiązania oraz naciaganie i dociąganie chusty na plecach. Warszat dla rodziców dzieci powyżej 5 miesiąca życia. Zapewniamy chusty wiązane do ćwiczeń a tym, którzy będą jeszcze mieli obawy do spróbowania wiązania z dzieckiem zapewniamy lalki do ćwiczeń.

cena /1os+dziecko 70 PLN/2os+dziecko 100 PLN/ warunek otwarcia grupy 4 os/

Warsztaty chustowe prowadzi Agnieszka Duda, certyfikowana doradczyni noszenia słynnej niemieckiej szkoły Die Trageschule Dresden, posiadająca szerokie kompetencje w zakresie konsultacji indywidualnych oraz grupowych dotyczących techniki noszenia oraz doboru sposobu noszenia - także w trudnych przypadkach.
Prezeska Stowarzyszenia Rodziców "Klub Kangura", autorka wielu publikacji na temat noszenia w chuście i attachment parenting, (m.in. w "Dziecko", "Mamo to ja", "Gaga", "Rodzice" ). Prywatnie mama sześcioletniej Ani i czteroletniego Franka - dzieci noszonych w chustach od pierwszych dni życia.

 

ZAPISY NA ZAJĘCIA:
e-mail: info@czasdlamam.pl
tel. +48 696 442 388

Źródło: Czas dla mam
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55