Warsztaty dla macoch

Redakcja Portalu
2010-10-18
Warsztaty dla macoch
Jeśli twój partner ma dzieci z poprzedniego związku, a ty chciałabyś się podzielić swoim doświadczeniem, znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania i uzyskać praktyczne porady, jak sprostać sytuacji, zapisz się na warsztaty!

Najbliższe spotkanie: 23 października 2010, w godz. 11:00-14:00

Coraz więcej rozwodów, rodzina patchworkowa już nikogo nie dziwi, a miejsc w których możemy znaleźć praktyczną pomoc wciąż brakuje. Pierwsze w Krakowie warsztaty dla macoch pozwolą znaleźć Wam odpowiedzi na pytania: Jaka jestem? Jaką pełnię rolę? Jak ułożyć sobie relacje z dziećmi partnera? A jak nie zapomnieć o sobie i swoich potrzebach?

- Macocha z bajek to ta zła, zawistna i zazdrosna. Czy takie są współczesne macochy? - zadają sobie pytanie autorki projektu. - Wierzymy, że nie. To często kobiety o dużej tolerancji i akceptacji, które podjęły trudne życiowe wyzwanie. Chcemy sobie nawzajem pomóc.

Zapraszamy kobiety, którym zależy na budowaniu relacji z pasierbami, które chcą konstruktywnie podejść do problemów, odnaleźć się w sytuacji i być szczęśliwe. Zapraszamy zarówno macochy „całodobowe", jak i te „weekendowe".

Po warsztatach naszą działalność będziemy kontynuować w postaci cyklicznych spotkań. Dwa razy w miesiącu przy filiżance kawy lub herbaty będziemy rozmawiać na wybrane przez Was tematy!

Cena warsztatów: 70 zł

 

W związku z zaiteresowaniem uczestniczek warsztatów naszą działalność kontynuujemy w postaci cyklicznych spotkań. Co miesiąc lub dwa przy filiżance kawy lub herbaty rozmawiamy na wybrane przez Was tematy!

 Najbliższe spotkanie: 23 października 2010, w godz. 11:00-14:00

Cena: 20 zł

Cele:
•integracja środowiska
•przekazanie praktycznej wiedzy oraz technik ułatwiających odnalezienie się w sytuacji
•zmiana sposobu postrzegania macoch (odczarowanie wizerunku)
•pomoc w określeniu naszej roli oraz w sprecyzowaniu naszych potrzeb i oczekiwań
•wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie

 

Miejsce:
Klub Famiga (dawna Figa), Kraków, ul. Lea 179


Osoby zainteresowane warsztatami i spotkaniami prosimy o przesłanie na adres macochy@famiga.pl swoich danych (imię, nazwisko, telefon kontaktowy).
Dodatkowe informacje: 604 085 911

 

Prowadząca:
Agata Szymula
Pomysłodawca projektu. Zawodowo specjalista ds. PR i komunikacji. Interesuje się zagadnieniami związanymi z komunikacją interpersonalną, w tym Komunikacją Bez Przemocy. Prowadzi badania na temat wizerunku macochy. Praktyk NLP. Prywatnie świeżo upieczona żona, a od 2 lat macocha uroczej 7-latki.

 

Źródło: Famiga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55