Warsztaty fotografii dziecięcej dla Mam w Krakowie

Redakcja Portalu
2011-09-28
Warsztaty fotografii dziecięcej dla Mam w Krakowie
Akademia Fotografii Dziecięcej zaprasza wszystkie fotografujące mamy do Krakowa. 1 października (sobota) w Krakowie odbędzie się kolejna edycja warsztatów fotografii dziecięcej.

Warsztaty skierowane są do wszystkich Mam, które chcą poznać tajniki fotografii i dowiedzieć się jak efektownie uwieczniać na zdjęciach swoje pociechy.

Zajęcia skoncentrowane są wyłącznie na nauce praktycznych umiejętności. Oznacza to, że po zakończeniu zajęć zarówno Mama-amatorka jak i aspirująca profesjonalistka będą potrafiły wykonać zdjęcia w każdych warunkach.

Na naszych warsztatach dowiesz się również między innymi:

  • Jak robić zdjęcia w trudnych warunkach? (w ciemnych pomieszczeniach, podczas dużego zachmurzenia, w ciasnych pomieszczeniach)
  • Jak bezpieczne fotografować? (uniknąć poruszonych zdjęć i zagwarantować sukces w czasie fotografowania bardzo ważnych wydarzeń)
  • Jakie umiejętności powinien posiadać profesjonalny fotograf dziecięcy?

Droga Mamo, podczas jednego dnia intensywnego kursu poznasz postawy obsługi aparatu oraz profesjonalnej fotografii dziecięcej.

Więcej informacji na temat programu Warsztatów Fotograficznych. Poznasz również praktyczne i niezawodne rady dotyczące fotografii dziecięcej, portretowej i studyjnej. Po szczegółowy program Wielkich Warsztatów Fotograficznych oraz informacje o zapisach zapraszamy na stronę: http://www.wielkiewarsztatyfotografii.pl

Z nami nauczyło się sztuki fotografowania swojego dziecka już ponad 1000 Mam!

Podczas rejestracji na kurs wpisz kod promocyjny  czas nauki, a otrzymasz 5% rabatu na udział w Wielkich Warsztatach Fotografii.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55