Warsztaty kulinarne o pysznym i zdrowym jedzeniu

Redakcja Portalu
2015-04-08
Warsztaty kulinarne o pysznym i zdrowym jedzeniu
Zapraszamy na warsztaty kulinarne dla dzieci, organizowane przez Fundację Zwalcz Nudę oraz BioBazar. Są to spotkania, na których dzieci łatwo przekonają się, że zdrowo znaczy pysznie.

KIEDY? 11 kwietnia 2015, godz. 11:00

DLA KOGO? dzieci w wieku 4-10 lat

GDZIE? Warszawski BIOBAZAR, ul. Żelazna 51/53, Hala 3

Zajęcia są prowadzone na terenie warszawskiego BioBazaru, dzięki czemu mamy stały dostęp do najlepszych, ekologicznych produktów. W trakcie warsztatów rodzice mogą pomagać swoim dzieciom lub spędzić czas w najbardziej BIO miejscu Warszawy.

O CZYM? Ptyś niejedno ma imię!

Przygotowujemy pyszne i zdrowe przekąski na przyjęcie. Dowiemy się, czy bardziej smakują nam ptysie słone, czy słodkie. Sami przyrządzimy nadzienia i sami będziemy faszerować nasze ptysie.

KTO PROWADZI? Monika Węgrzyn jest dziennikarką od lat propagującą zdrowy styl życia. Współpracowała z magazynem "Moda na zdrowie", a obecnie prowadzi dział kuchni w magazynach "Żyjmy dłużej" i "Superlinia". Pisze też w magazynie dla rodziców "Gaga". Współpracuje z programem Miasta Warszawy "Wiem, co jem". Brała udział w warsztatach dla edukatorów kulinarnych prowadzonych przez fundację "Szkoła na widelcu". Mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Miłośniczka kaszy jaglanej i innych tradycyjnych smaków kuchni polskiej.

ZAPISY: www.zapisynawarsztaty.pl

POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/WarsztatyDlaDzieciZN

Więcej informacji: http://www.zwalcznude.eu/warsztaty-1/warsztaty-kulinarne-o-zdrowym-%C5%BCywieniu/

CENA:

20 PLN - przy płatności przelewem do wtorku do godz. 12:00 przed sobotnimi warsztatami (na 5 dni przed); ***przy płatności za miesiąc zajęć z góry - płacimy za 4 zajęcia, piąte są gratis.
25 PLN - przy płatności przelewem od wtorku od godz. 12:00 do piątku do godziny 12stej - konieczne przesłanie potwierdzenia mailem na adres: warsztaty@zwalcznude.pl
30 PLN - przy płatności gotówką na miejscu; dotyczy również zapisów w ostatniej chwili i przelewów w ostatniej chwili, czyli po godzinie 12stej w piątek. W przypadku przelewu na dzień przed - prosimy o przyniesienie ze sobą potwierdzenia na zajęcia.

Warsztaty odbywają się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55